Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym nic nie trwa wiecznie. Komunę obaliliśmy to i PiS się kiedyś skończy. Ktoś mądry może dostrzeże, że ta "ustawa" ma niewiele wspólnego z BRD tylko chodzi o 80 milionów rocznie dla swoich. Doczekamy zapewne ujednoliconego systemu badań w całej UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do składek - to załatwiam to na koniec roku 

Oglądałem to sprawozdanie i ... każdy sobie rzepkę skrobie - wszyscy mają to samo zdanie ale osobno - czy jako organizacje typu OSDS PISK i reszta - nie mogły by mówić jednym głosem - czy nie lepiej zintegrować siły - stworzyć jedną silną organizację - połączyć siły PISK OSDS KROSNO i INNI - jako właściciele SKP , diagności oraz środowisko związane z badaniami technicznymi  - wpadamy do tego samego woka i jeśli nie będzie wspólnoty - to lipa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, IVVO napisał:

wpadamy do tego samego woka i jeśli nie będzie wspólnoty - to lipa 

widzisz IVVO Boy-Żeleński już dawno na to wpadł, że " Z tym największy jest ambaras, żeby dwoje chciało naraz ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi o punkt widzenia. Jak powiedział Piłsudski: "Racja jest jak dupa, każdy ma swoją"

OSDS reprezentuje diagnostów.

PISKP - jak w nazwie ...Izba Stacji Kontroli...

Krosno wraz z SUNRISE mają swoje racje i lobbują za nimi.

Sztuką jest znaleźć wspólny margines i połączyć siły, ale to już nazywa się POLITYKA i mnie, osobiście, odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, IVVO napisał:

Przykre 

Ot Nasza rzeczywistość 

Przykre to jest to, że JEDYNA organizacja diagnostów .................................. ma wsparcie środowiska............

 

Cieszę się natomiast z jednego, że OSDS istnieje - wiem czyja to zasługa.

Wierz mi, że jest to krótka lista diagnostów.

2 minuty temu, wrc69 napisał:

Krosno wraz z SUNRISE mają swoje racje i lobbują za nimi.

Bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Witku - czy chodziarz na czas negocjacji nie można zawiesić toporka - czy jest aż taka niezgoda między organizacjami. Albo jak zaznaczył  wrc69 -Polityka - każdy chce z tego "tortu"załapać jakiś kawałek  

I mam nadzieję iż nie dotyczy to OSDS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, IVVO napisał:

Panie Witku -

Cieszę się, że tak do mnie zwracasz. Jeszcze niedawno na tym forum............

9 minut temu, IVVO napisał:

I mam nadzieję iż nie dotyczy to OSDS

Nasza organizacja ma interes. Interes reprezentowania diagnostów. A czy inni chcą tego........

A czy diagności chcą tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ketiw38 napisał:

Jeszcze niedawno na tym forum............

 

 Tak tak pamiętam - pojechałem Tobie po grzbiecie ostro - ale lekko mnie wk...?

Ale obecnie masz we mnie sojusznika myślącego i zadającego pytania

Może nie wygodne - ale takich jak ja jest wielu - którzy muszą zobaczyć cel

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:

1.       ustalamy nasze postulaty i zastrzeżenia do projektu ustawy,

2.       ustalamy dzień protestu,

3.       powiadamiamy kogo się i jak się da poprzez:  fora, portale społecznościowe, pw, osobiście itd.,

4.       liczymy ilu nas będzie,

5.       powiadamiamy media o proteście,

6.       w ustalonym dniu protestujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie rewers - czy właściciel/ diagnosta pójdzie na to - nie - napędzimy jemu tylko klientów - przykre ale prawdziwe - łamistrajk zawsze się znajdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ketiw38 napisał:

A że tak się zapytam z kim?

Wszyscy razem, tu na forum.

 

14 minut temu, IVVO napisał:

Panie rewers - czy właściciel/ diagnosta pójdzie na to - nie - napędzimy jemu tylko klientów - przykre ale prawdziwe - łamistrajk zawsze się znajdzie 

A pracodawca jeśli nie chce, to nie musi protestować, wszystkich nie przekonamy do protestu, ale jak nas będzie z 30% to już będzie dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rewers napisał:

Teraz już się nikt nie będzie zastanawiał nad tym projektem wystarczy przeczytać 1 stronę.

http://orka.sejm.gov.pl/Druki8ka.nsf/0/21C3B94E81120A9FC125835C00508A67/%24File/3066.pdf

 

Są tez małe zmiany. np zniknęło gdzieś 45 dni ?

 
9. Opłatę za przeprowadzenie badania technicznego po wyznaczonej dacie pobiera się niezależnie od opłaty za przeprowadzenie badania technicznego w wysokości odpowiadającej 50% wysokości opłaty za przeprowadzenie badania technicznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rewers napisał:

Wszyscy razem, tu na forum.

Wierzysz w to , że z tego forum uzbierasz 30% chętnych?

Ja pójdę i moich kolegów czterech też, a reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, IVVO napisał:

Panie rewers - czy właściciel/ diagnosta pójdzie na to - nie - napędzimy jemu tylko klientów - przykre ale prawdziwe - łamistrajk zawsze się znajdzie 

Ja pracuję na SKP, która ledwo zarabia na siebie i gdyby nie auta flotowe i pozostała działalność serwisowa i handlowa przedsiębiorcy to by ta stacja dawno padła. Szef bez przerwy chodzi i lamentuje, że nie ma klientów, bo 2-3 auta dziennie to rzeczywiście porażka. Ale jeśli nie chce protestować to jego sprawa. Podczas oglądania posiedzenia komisji, ktoś powiedział, że 20 kilka stacji się już zamknęła w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś ewenement lokalny - w naszym regionie więcej SKP niż borowików w tym roku w lesie -rosną jak na agarze

Niestety - rynek w pewnym momencie się przesyci - nie jest z gumy i bankructwa się zaczną - pożyczki trzeba spłacać  - tylko z czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, IVVO napisał:

ale takich jak ja jest wielu - którzy muszą zobaczyć cel

Takie czasy, media nauczyły roszczeniowo. Nie mam nic z tego, to co mnie to ....

Teraz nawet wp....l za darmo ciężko dostać, bo trzeba zasłużyć :]

W myśl - ktoś niech zrobi coś dla mnie a ja się zastanowię czy mi się będzie coś chciało ...

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rewers napisał:

, że nie ma klientów, bo 2-3 auta dziennie to rzeczywiście porażka.

Widzisz dla mnie porażka jak 16 - to zależy od perspektywy - jestem na tyle"młodym " człowiekiem iż nienawidzę  pustki na kanale - lubię zapi.... I żeby była jasność -żadnego parcia ze strony szefostwa

I jak widać -* przy takim słabym dniu mogę poświęcić trochę wolnego czasu dla forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rewers napisał:

Wszyscy razem, tu na forum.

Zapomnij Kolego. Zdradzić Wielki Sekret? Większość na tym forum mocna tylko w palcach... Na klawiaturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.