Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, Hudas napisał:

Niestety link nie działa

link działa, tylko, że pismo jest w części zamkniętej zarezerwowanej dla członków OSDS-u.

 

1 minutę temu, Hudas napisał:

Więc odpowiadam

pytanie skierowane było bezpośrednio do @markes30

1 minutę temu, leski66 napisał:

może ktoś pomóc :?

zapisać się do OSDS_u.

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, biker100 napisał:

się do OSDS_u

Muszę powiedzieć, że rozważam taką możliwość:wink:( założenie jest....( może w końcu dojrzałem :wink:) z końcem tego roku ).

 

5 minut temu, Paprock napisał:

Wszystko działa

A u mnie nie.:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leski66 napisał:

Muszę powiedzieć, że rozważam taką możliwość:wink:( założenie jest....( może w końcu dojrzałem :wink:) z końcem tego roku ).

 

No to wszystko w Twoich rękach.Albo uzbrój się w cierpliwość i czekaj albo zrób to jak najszybciej wtedy szybciej się dowiesz co to za pismo.Na ogólnodostępnym forum całej "d" nie można pokazywać,bo i po co. Tu można "pitolić" a OSDS działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, leski66 napisał:

A u mnie nie.:?

 

- zrealizujesz założenie to zatrybi i u Ciebie, a potem do Świętoszowa Podlaskiego przyjedziesz. ;-)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paprock napisał:

Świętoszowa Podlaskiego

a gdzie to? Co to za twór? leski66 zapraszamy oczywiście do Świętoszowa w dolnośląskim nie podlaskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz Łódź napisał:

nie można pokazywać

A może to by przekonało tych - " niezdecydowanych ", tak jak mnie do " tej długiej.... pory ":wink: Dzięki @Paprock - bo przejrzałem na oczy - lepiej późno niż wcale.

  • Lubię 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, biker100 napisał:

leski66 zapraszamy oczywiście do Świętoszowa

Jak już będę w ...... to na pewno nie omieszkam. Tylko czy OSDS - chciałoby takiego członka w postaci mojej osoby ?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, leski66 napisał:

Tylko czy OSDS - chciałoby takiego członka w postaci mojej osoby ?:wink:

oczywiście, każdego konstruktywnego diagnostę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, biker100 napisał:

a gdzie to? Co to za twór? leski66 zapraszamy oczywiście do Świętoszowa w dolnośląskim nie podlaskim.

 - jak ja widzę taką jedną Trójcę, to od razu mi się rodzi Świętoszów Podlaski na ziemi Lubuskiej :evil:

A Ty kolego @leski66 nie zapomnij takiego jednego zbowidowca wytargać z kałuży za uszy i wskazać mu słuszną drogę. ;-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, leski66 napisał:

ylko czy OSDS - chciałoby takiego członka w postaci mojej osoby ?

Jeśli tylko myślisz "Ja chcę być diagnostą" to nic Ci nie grozi☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, leski66 napisał:

A może to by przekonało tych - " niezdecydowanych "

OSDS już dużo pokazało.Większość diagnostów niestety czeka aż ktoś za nich coś zrobi,żeby potem mogli tylko krytykować. A nie o to chodzi.Trzeba dać coś od siebie samego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzegorz Łódź napisał:

Większość diagnostów niestety czeka aż ktoś za nich coś zrobi

Z końcem tego roku - słowo się rzekło ( deklaracja padła z mojej strony ) i to tu publicznie na forum.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, leski66 napisał:

Z końcem tego roku

To tych pism do końca roku zdecydowanie będzie więcej.Będziesz miał co czytać.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że " za sobą " - pociągnę - "  rzeszę " ( tych niezdecydowanych ), bo to  przecież o naszą pracę/przyszłość chodzi.:wink:

Mój przykład niech będzie światełkiem dla INNYCH :

36 minut temu, leski66 napisał:

lepiej późno niż wcale

Dziękuję i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, leski66 napisał:

Myślę, że " za sobą " - pociągnę - "  rzeszę " ( tych niezdecydowanych ), bo to  przecież o naszą pracę/przyszłość chodzi.

Też tak myślałem,ale rzeczywistość widać jaka jest.

Czytałeś?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem - kiedyś tylko czytałem, ale nadszedł moment ( dojrzałem ) - i czytanie to " trochę " za mało. :wink:

Mimo tego , że dzisiaj jest 13-sty....... (deklaracja ustna padła z mojej strony - a wraz z nią z końcem roku pójdzie i pisemna:wink:)Zachęcam Wszystkich niezdecydowanych by poszli w moje ślady. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, leski66 napisał:

II czytanie https://www.youtube.com/watch?v=CIer4OvgKi8 ( teraz na żywo )

 

 

W retransmisji od 11:24:33 padają pewne dane statystyczne, dzięki którym mam nadzieję w/w zmiany zdecydowanie zmienią kierunek na wsteczny;) „ praktycznie jest niemożliwe”  - zgodnie ze statystykami, przy zaufaniu rządzących do Obywatela - to aktualnie Minister Infrastruktury powinien pracować nie nad karami, a nad 13tą pensją dla diagnostów;) Niebawem, trzeba będzie całą UE zmusić do wdrożenia odpowiednich środków, żeby zbliżyć się do naszego poziomu bezpieczeństwa - cyrk na kółkach. Dobrze, że te niesprawne pojazdy z Niemiec odkupują i remontują nasi rodacy, a bogaci Niemcy rotują auta na nowsze - inaczej te statystyki na zachodzie nie pozwoliły by Nam podróżować po Ich drogach z uwagi na zagrożenie kolizją z niesprawnym pojazdem;)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.