Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

Wieloletni, poprzedni dyrektor Departamentu Transportu Drogowego w ministerstwie właściwym ds. transportu (niezależnie od tego jak akurat się nazywało). Człowiek, który słowo miałkość, zawiłość w tworzeniu i egzekwowania prawa wprowadził na szczyty doskonałości. Jego interpretacje własnych przepisów do dziś są kanonem we wszelkich szkołach, w których wykłada się wodolejstwo. Jego wiernym "padałanem" i uczniem był nie kto inny jak obecny dyrektor tejże instytucji.

Obecnie Pan AB zasiada w sektorze prywatnym i jest głównym oponentem wszelkich poczynań ministerstwa. Ot - przeszedł rzekomo na druga stronę mocy. Z tym, że tu obie są ciemne ;)

W środowiskach WK człowiek ten i jego faksy stały się legendą za życia. Do dziś na czarnym rynku wiele jego faksów jest poszukiwanych jak przysłowiowe "białe kruki" :)

  • Super 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Pan Andrzej Bogdanowicz jest ważną personą w w OZPTD i jako upoważniony tejże organizacji jest wielce oburzony choćby brakiem podwyżek tabeli opłat, którą za swoich dyrektorskich (DTD) czasów zdążył zmienić na niekorzyść właścicieli SKP. Ale to o czym wspomniał blakop, jest historią samą w sobie.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.diagnostasamochodowy.pl/2018/rola-diagnosty-i-warunki-pracy/

"..padło takie założenie, żeby zmienić nazwę diagnosta samochodowy, które się kojarzy z diagnozowaniem pojazdu, na inspektora."

Tak na chłodno i przy piwku to, to ma sens. Dodatkowo zmienił bym wzór DR na podobny do niemieckiego, gdzie jest 2x więcej informacji. Zrezygnował bym z nalepki na szybę i z karty pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maj16 napisał:

Dodatkowo zmienił bym wzór DR na podobny do niemieckiego, gdzie jest 2x więcej informacji. Zrezygnował bym z nalepki na szybę i z karty pojazdu.

I co więcej oprócz pisania na forum  zrobiłbyś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Grzegorz Łódź napisał:

I co więcej oprócz pisania na forum  zrobiłbyś???

Mam zamiar wysłać zgłoszenia członkostwa do OSDS-u. Brać czynny udział. 

P.S. Po co ten atak???

 

 

Edytowane przez Maj16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Maj16 napisał:

Zrezygnował bym z nalepki na szybę i z karty pojazdu

Nad rezygnacją z karty pojazdu podobno pracuje MI. Ja bardziej bym był za rezygnacja z DR, bo skoro nie ma obowiązku go wozić a BT można wykonywać w oparciu o KP to DR wydaje się być zbędny a jak ma już być to raczej w postaci plastikowej bez możliwości wpisywania terminów BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielg539 napisał:

Nad rezygnacją z karty pojazdu podobno pracuje MI. Ja bardziej bym był za rezygnacja z DR, bo skoro nie ma obowiązku go wozić a BT można wykonywać w oparciu o KP to DR wydaje się być zbędny a jak ma już być to raczej w postaci plastikowej bez możliwości wpisywania terminów BT.

O to dobrze że myślą nad rezygnacja z KP i nalepki. Niestety DR potrzebny przy wyjeździe za granicę więc tak całkowicie nie może zniknąć :/

2 godziny temu, Grzegorz Łódź napisał:

Ja tylko spytałem. Cieszę się ,że już masz zamiar?

Ja też się cieszę :)

Edytowane przez Maj16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
21 godzin temu, Maj16 napisał:

Czy coś już widać na horyzoncie?

 

Co na horyzoncie to najlepiej w Mediach pytać oni od siania plotek są najlepsi. Ostatnie informacje o podwyżkach za BT to w radiu trąbili a potem ucichło i tak samo z DR i KP. Trąbią w TV i Radiu jakieś farmazony i że kary będą za spóźnienia, a ludzie później przyjeżdżają  na SKP po pieczątkę i wydygani pytają :"A kary nie będzie"?.   Ja na to a jaką pan chcesz karę ba na razie to mogę miotłą po plecach przywalić.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Być może koncepcja z ITD w roli organu nadzorczego jest prawdopodobna.

https://www.youtube.com/watch?v=opu3ennaeUg

Mobilna stacja za 1,2 miliona - cena porównywalna z kosztem budowy "okręgówki" w dobrej lokalizacji.

Za roczny budżet dla TDT wg planów można by blisko 60 takich stacji zakupić.

Edytowane przez mirek_handlarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, mirek_handlarz napisał:

Mobilna stacja za 1,2 miliona

może za nas przeglądy będą robić ?, a my będziemy zabierać dowody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.