Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na poważnie. Każdy kto ma jako takie pojęcie o procesie legislacji był w stanie przewidzieć że ten projekt ma bardzo małe szanse a praktycznie żadnych żeby wejść w życie od 1 stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówiąc, że starostwa i TDT muszą mieć czas, żeby się przygotować do nowych zadań. ZPP nawet podnosił temat terminu wejścia w zycie ustawy i wg nich odpowiedni będzie 1 stycznia ale 2022 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kuba19787 napisał:

Mnie nikt nie kontroluje dalij

A kto by się odważył ?

Na Banasia masz kwity, a i Prezes z kotem trzęsą kalesonami. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DARIO64 napisał:

 ten projekt

To jest też bardzo ważne. bo projektów u nas to co roku jest od groma,a wchodzi w życie może 20%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rurek777 napisał:

nie wszystkie starostwa kontrolują raem z tdt. a nie które w ogóle nie kontrolują

Czemu się dziwicie? Kontrola NIK potwierdziła ten fakt. Pewnie te SP, które skontrolowano już kontrolują swe SKP ale te nie kontrolowane żyją dalej w błogim bezprawiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, danielg539 napisał:

 nie kontrolowane żyją dalej w błogim bezprawiu.

CO?! W państwie prawa i sprawiedliwosci nie ma miejsca na bezprawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://moto.wp.pl/od-1-stycznia-nowe-przepisy-dotyczace-badan-technicznych-kto-zaplaci-wiecej-6581165707066336a

 

artykuł z wczoraj

Cytat

Trzeba jednak pamiętać, że nowe przepisy nie przeszły jeszcze ścieżki legislacyjnej i ich wprowadzenie może się opóźnić.

po co pisać takie domniemania...

najlepsze jest to, ze ktoś juz sprzedaje vademecum diagnosty (dostałem tel), że sprzedaja z nowymi przepisami a nawet nie wiadomo co i kiedy wchodzi w zycie a oni juz zdazyli kasiazki wydrukować, kraj absurdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DARIO64 napisał:

Skąd wiesz że o mazowieckie chodzi ?Ja bym obstawiał lubelskie.

Się tak chwalił kiedyś ... wiec kuba kłamczuszek, jak Mateuszek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vaandee napisał:

najlepsze jest to, ze ktoś juz sprzedaje vademecum diagnosty (dostałem tel), że sprzedaja z nowymi przepisami a nawet nie wiadomo co i kiedy wchodzi w zycie a oni juz zdazyli kasiazki wydrukować, kraj absurdu

Nawet jak nowe przepisy nie wejdą to kupie se to Vademecum i bede straszył klientów  że teraz to już zarty się skończyły. Oczywiście jeśli będą wątpić, pokażę odpowiednią stronę  w książce :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DARIO64 napisał:

Ja bym obstawiał lubelskie.

Nie stawiaj dużo. Jestem z lubelskiego i mam kontrolę raz w roku. WK i TDT przychodzą razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wrc69 napisał:

Nie stawiaj dużo.

No i czego odbierasz to personalnie ? Wiesz co to adres IP? Inna sprawa że faktycznie chyba się omksnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o lubelskie chodzi to na 100% przed kontrolą NIK corocznych kontrolo nie przeprowadzał  starosta parczewski i lubartowski.

Edytowane przez danielg539
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2020 o 18:10, DARIO64 napisał:

No i czego

Litości! Nie odbieram personalnie.

To była rada, podyktowana troską o Twoje finanse, podparta doświadczeniem, ponieważ jestem z lubelskiego i co roku mam kontrolę. Wiosną mam.

Ale nie musisz wcale moich rad słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja bym się tak nie wyśmiewał z tych biedronkowych zakupów ponieważ oferent ( stacja) daje bon za zrobienie PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO, a jak wiemy, tu w gronie fachowców, termin ten jest równoznaczny z PRZEGLĄDEM OKRESOWYM (  to określona przez producenta pojazdu czynność okresowa mająca na celu wymianę części i płynów eksploatacyjnych), natomiast my na stacji kontroli pojazdów wykonujemy BADANIE TECHNICZNE  (jest obowiązkowe i  konieczne, aby auto mogło być dopuszczone do ruchu po drogach). :wink:

P.S. Umiejętne napisanie oferty dla ludzi to sztuka sama w sobie. :faint:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.