Skocz do zawartości

Poprawkowe po okresowym z wynikiem n


DURP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może już gdzieś było ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie co zrobić gdy klient dostanie n na okresowym u jednego diagnosty a na poprawkę przyjedzie na zmianę drugiego? (oczywiście w ramach jednej stacji oraz wyrobi się w terminie 14 dni)

 

Czy gdy mój zmiennik wystawi negatywny to ja mogę wykonać powtórne sprawdzenie czy nie i tylko on może wykonać ponowne sprawdzenie stwierdzonych przez siebie usterek?

 

Jeśli mogę to:

Czy sprawdzam wtedy tylko to co jest wpisane w zaświadczeniu ślepo ufając w to że zmiennik uczciwie wykonał swoją robotę czy znów sprawdzić wszystko?

 

Oraz czy mogę na okresowym poprawkowym wystawić wynik n za inną usterkę niż była wpisana w zaświadczeniu z pierwszego badania?

Przypuszczalnie negatyw był za zawieszenie a na poprawkowe badanie samochód przyjeżdża bez świateł stop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy mój zmiennik wystawi negatywny to ja mogę wykonać powtórne sprawdzenie

Możesz.

Czy sprawdzam wtedy tylko to co jest wpisane w zaświadczeniu ślepo ufając w to że zmiennik uczciwie wykonał swoją robotę czy znów sprawdzić wszystko?

Tak sprawdzasz usterki wpisane do zaświadczenia.

Oraz czy mogę na okresowym poprawkowym wystawić wynik n za inną usterkę niż była wpisana w zaświadczeniu z pierwszego badania?

Możesz przecież od ostatniego badania mogła pojawić się następna usterka więc co zrobisz jak widzisz dopuścisz niesprawne auto no chyba nie więc nie pozostaje ci nic innego jak wypisanie kolejnego negatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz czy mogę na okresowym poprawkowym wystawić wynik n za inną usterkę niż była wpisana w zaświadczeniu z pierwszego badania?

Możesz przecież od ostatniego badania mogła pojawić się następna usterka więc co zrobisz jak widzisz dopuścisz niesprawne auto no chyba nie więc nie pozostaje ci nic innego jak wypisanie kolejnego negatywa.

Qnick czy mógłbyś rozwinąć tą myśl np. w kontekście terminów :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież od ostatniego badania mogła pojawić się następna usterka

 

A znasz zakres poprawkowego badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz zakres poprawkowego badania?

 

A klepniesz jak widzisz że coś się posypało więcej niż było poprzednio :shock:

p.s. Wiem ty nie masz takich dylematów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz że coś się posypało więcej niż było poprzedni

 

Zakres znasz? To się go trzymaj zgodnie z przepisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakres znasz? To się go trzymaj zgodnie z przepisami.

 

Jasne :razz: a potem prokurator Ci powie że dopuściłeś niesprawny pojazd do ruchu bo co z tego że wymienił sworzeń wachacza jak drążek kierowniczy się wysypał i zabił kilka osób. I Ty pójdziesz siedzieć i ten co robił okresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nikt nie włazi do kanału jak ma sprawdzić wymienioną szybę, analizę lub zamontowane lusterko poprawnie czy też reflektory potrzaskane. Jak stwierdziłem dziurawy wydech, to nie czepiam się wahaczy, a jak była wywalona przekładnia to nie wnikam w amortyzatory i tak dalej i tak wkoło Macieju...

Poza tym o wydumkach tam już było: tam.gifhttp://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=281790#281790 i nie ma sensu dalej ciągnąć tego samego wątku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.