Skocz do zawartości

Wykreślenie L z DR przy przerejestrowaniu


Kned1931

Rekomendowane odpowiedzi

Albo, albo. Albo inne czynności, albo badanie. Jak inne czynności, to nie badanie. A jak badanie, to nie inne czynności. To, że wynik jest przyporządkowany, to że termin badania się pojawia, to i tak za wszystko operator apki odpowiada. Apka to nie wyrocznia. Trza mieć rozum jeszcze i sprawne palce coby operować na klawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paprock napisał:

Apka to nie wyrocznia. Trza mieć rozum jeszcze i sprawne palce coby operować na klawie.

EUREKA ! No nareszcie się doczekałem, najważniejszy to OPERATOR, a reszta to nicość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mariusz gruszka napisał:

Nawet w badaniu "inne czynności"

Czy mógłby mi Kolega podać (zacytować) artykuł z Ustawy Prawo o Ruchu drogowym o tym nowym rodzaju badania bo widocznie przespałem jakąś nowelizację. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam (jeśli się mylę to proszę czym prędzej mnie uświadomić 😇), że usunięcie wpisu nauka jazdy można wykonać po przez badanie dodatkowe 6.6 do nauki jazdy lub przeprowadzania egzaminu państwowego (za warunki dodatkowe). Określając, wynik negatywny, że pojazd nie spełnia warunków techninczych. Bo skoro mamy w dowodzie adnotacje L - nauka jazdy, a na w.w badaniu pojazd bez wyposażenia to nie spełnia warunków co za tym idzie zostały zdemontowane urządzenia. 

Oczywiście mój tok myślenia dotyczy przypadku wykonania badania dodatkowego, a usunięcie wpisu taxi skutkuje ustaniem usterki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebeklca napisał:

Bo skoro mamy w dowodzie adnotacje L - nauka jazdy,

...

usunięcie wpisu taxi skutkuje ustaniem usterki. 

 

Dziwnymi drogami Twój tok myślenia podąża

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jacdiag napisał:

Dziwnymi drogami Twój tok myślenia podąża

Przepraszam za pomyłkę ,ale to chyba łatwo się domyśleć ,że to zwykłe "przejęzyczenie". Zbyt późna godzina.
Oczywiście chodziło mi o Nauke jazdy - L. Co prawda poruszając już Taxi ,czy tak samo działa to w przypadku pojazdu Taxi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną legalną droga do wykreślenia adnotacji 'L" czy "taxi" są zmiany konstrukcyjne - było już ze 100 razy to omawiane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielg539 napisał:

Jedyną legalną droga do wykreślenia adnotacji 'L" czy "taxi" są zmiany konstrukcyjne

Nie do końca. Również całkowicie legalną drogą byłoby wykonanie DBT L czy TAXI z wynikiem N.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, michal_k napisał:

Również całkowicie legalną drogą byłoby wykonanie DBT L czy TAXI z wynikiem N

Czyli tzw. " antybadanie " - robiłem już ( parokrotnie ) i jak na razie " * głowę mam na miejscu ". :smile:

* - " w związku z tym jeszcze mi jej nikt nie urwał " :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam kiedyś na jakimś szkoleniu mówili, że można takie czynności podciągnąć pod badanie dodatkowe 5.1 czyli sprawdzenie czy pojazd spełnia warunki techniczne.

Robię badanie dodatkowa, dopisuje informację o tym że zdemontowano dodatkowe wyposażenie, pojazd nie spełnia wymagań dla taxi, wynik określam pozytywny i jak narazie nie ma problemu z Wydziałem komunikacji. Wykreślają haki, taxi, L itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.