Skocz do zawartości

Badanie techniczne Anglika


Barti23

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, mr.kajak napisał:

Nie zapychaj forum..... z takimi odpowiedziami.

Nie zapychaj forum z takimi pytaniami. Wszystko jest w warunkach technicznych. Rzucasz ogólne pytanie, nie wiadomo co chcesz robić i dziwisz się odpowiedziom. A wystarczyło przeczytać rozporządzenie i nie musiałbyś o nic pytać. Tak gwoli ścisłości

Cytat

2. Kierownica w pojeździe o liczbie kół większej niż trzy, którego konstrukcja umożliwia rozwijanie prędkości przekraczającej 40 km/h, nie powinna być umieszczona po prawej stronie pojazdu, z zastrzeżeniem ust. 2a.

Cytat

3. Przepis ust. 2 stosuje się do pojazdu zarejestrowanego po raz pierwszy po dniu 31 grudnia 1984 r.

O wymaganiach co do świateł, pasów i innych ważnych rzeczy ze względu na datę pierwszej rejestracji sobie doczytasz. Podpowiem jedynie, że część z wymagań to są wyłączenia w dalszej części aktów prawnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Kajak - niewiele z tego rozumiem. Pojazd z USA, a tu pytanie (chyba do samego siebie) czy wymagać zaświadczenia, że nie był rejestrowany na terenie UE.

Rozwiń temat proszę, bo kompletnie nie kumam o co chodzi. A może to po prostu moje piwo jest słabsze. Nie wiem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się tylko upewnić czy wymagać dokument z kategorią M1. Już wszystko wiem.

 

Wystarczyło potwierdzić lub zaprzeczyć mojemu pytaniu bo chyba nie było skomplikowane (Pierwsze badanie z za granicy. Nie wymagam ani kategorii M1, ani dokumentu potwierdzającego, że pojazd był zarejestrowany na terytorium jednego z państw członkowskich Unii Europejskiej??? 

 

A nie hejtować na pół strony. 

A odpowiedzi w stylu "zobacz sobie do warunków technicznych" można sobie darować. Dnooooo  !!!!!

Edytowane przez mr.kajak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to w ogóle jest ten dokument potwierdzający rejestrację? I co to znaczy "wymagać M1"?

 

Bo ja tak myślę, że wszystko zawiera się w jednym "czy wymagać do badania dowodu rejestracyjnego z zza granicy?"

 

Tylko z takimi pytaniami to zaraz się zacznie czy w ogóle wymagać samochodu i czy trzeba mieć uprawnienia do zrobienia badania - bo to mniej więcej ten sam poziom.

Masz czas pisać jak to cię biednego hejtują a trudno było bardziej się przyłożyć do porządnego napisania pytania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.