Skocz do zawartości

Oficjalne wyniki konkursu ZIMA 2005 !!!!


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są wyniki - każdy wie.

 

Na wszelki wypadek - podsumowując - przypominam:

1. abc

2. Darek

3. fiedorowicz

4. Bogusław Maćkowski

5. markes30

6. pablo

7. Piotr Barczuk

 

Oficjalna punktacja znajduje się też tutaj: http://www.norcom.com.pl/konkurs.php

 

Nagrody - tutaj: http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=1315

 

Nagrody - do wszystkich uczestników - wysłaliśmy dziś firmą kurierską UPS na adresy podane przez zwycięzców. Powinny już jutro być u Was :-)))

 

Jako wiadomości PW postaram się za czas jakiś przesłać Wam numery listów przewozowych - w internecie, na stronach UPS'a będzie można prześledzić marszrutę przesyłek :-)))

 

Dziękuję wszystkim za uczestnictwo - czynne lub bierne - i zapraszam do dalszych dyskusji !!

 

Podziękowania składam również na ręce tych, bez których tego konkursu nie dałbym rady zorganizować - sędziów oceniających posty użytkowników forum. Symboliczne piwo - a może i 2 lub 3 lub 4 ... macie na imprezie integracyjnej zapewnione !! Dziękuję, Panowie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratualacje dla zwycięzców i wszystkich aktywnych użytkowników! Dzięki wam to forum żyje i sprawia, że nasza codzienna praca staje się łatwiejsza. Bo do kogo zwrócić się o pomoc i radę jak nie do was?

 

301p1aa.jpg

 

A jurorom gratukujemy żywca....może 2 lub 3 lub 4... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje na PW poszły, aż sam się podziwiam, że coś zrobiłem na czas :-)

 

Jeszcze raz - dzięki wszystkim - Panowie !!!

 

Ps. Może być i Żywiec :-))) Choć ostatnio coś bardziej mi Lech Pils wchodzi ... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnąłbym podziękować Szanownej Komisji za docenienie wysiłków wszystkich uczestników.

 

Drogiemu adminowi za zorganizowanie tego konkursu i forum diagnostów Norcomku bez którego nie moglibyśmy wymieniać tak cennych uwag i wziąść udział w tym zacnym konkursie.

 

Wspomnę tu o prezydencie, dzięki któremu wolno nam mówić co myślimy i żyjemy w kraju gdzie diagnostom i urzędnikom wolno wypowiadać się publicznie.

 

Dziękuje mojej mamie za to że tak mnie wychowała i zmobilizowała do nabywania wiedzy fachowej.

 

Dziękuje mojemu kierownikowi, że wytrzymuje ze mną przez tyle lat i wyszkolił mnie w fachowej wiedzy technicznej z zakresu wykonywania badań technicznych.

 

Dziękuje również wszystkim tym, którzy przyczynili się do faktu zatrudnienia mnie w UM dzięki czemu mogłem nabyć istotną wiedzę jeszcze dokładniej i dzięki temu móc dzielić się nią z wszystkimi forumowiczami.

 

Nie omieszkam również wspomnieć o tych, którzy w swych wypowiedziach, w których czasami mnie onieśmielają tak doceniają me zaangażowanie.

 

W końcu dziękuję mej żonie i dzieciom za zrozumienie jakim obdażyli mój nałóg nocnego czuwania na forum.

 

Dziękuję firmie UPS za to, iż dostarczy i wręczy w imieniu Szanownej Komisji te wyróżnienia.

 

Już dzisiaj nie mogę się doczekać udziału w kolejnym konkursie.

 

W ostatnim etapie musiałem tuż przed metą odpuścić bo ważyły się losy planu kontroli a tu groziło przekazanie mej premii na szczytniejsze cele, czytaj innemu pracownikowi.

 

Gratuluje całej siódemce za zajęcie tych miejsc i czuję się zaszczycony stawać na podium z takim gremium.

 

A mówiąc w jednym zdaniu cieszę się z przyznanego mi czwartego miejsca i nagrody, która do mnie wędruje. Na pewno mądrze ją wykorzystam. ;):mrgreen::lol:

HIP HIP NIECH ŻYJĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją mowę wygłosiłem już na czacie, a że była spontaniczna to już jej nie powtórzę :!:

 

Składam WSZYSTKIM gratulacje i podziękowania za miły konkurs oraz "walkę" do ostaniej chwili.

 

Jeśli udało się mi oraz kolegom komuś pomóc - to to jest nalepsza nagroda za czas spędzony w gronie DIAGNOSTÓW I INNYCH uczestników forum.

 

Pozdrawiam WAS i Miłych Świąt Życzę - może prezenty dotrą na czas :D

 

Ukłony w strone oraganizatora oraz komisji "śledczej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy wzięli udział w konkursie serdeczne podziękowanie a dla zwycięsców gratulacje i dużo energii na dalsze rozgrywki na forum.Według mnie to fajna zabawa oraz dużo wiedzy merytorycznej z niej płynacej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim którzy wzięli udział w konkursie serdeczne podziękowanie a dla zwycięsców gratulacje i dużo energii na dalsze rozgrywki na forum.Według mnie to fajna zabawa oraz dużo wiedzy merytorycznej z niej płynacej.

 

I mozna dać z siebie 350%normy :lol: .

Fakt fana sprawa taki konkurs ale też wiele czasu zajmuje i bardzo dużo ciekawych rzeczy można sobie poczytać i dowiedzieć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.