Skocz do zawartości

Program z danymi pojazdów


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby podać gdzie można i jaki program z danymi technicznymi pojazdów(osobowe jak i ciężarowe)!!!!!!!!

17-09-2004 09:22

ziBi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ITS rozprowadza katalog pojazdów, ale jest b. biedny zawiera tylko masy, poj. silnika, nac. na oś i ładowność i liczba miejsc.

17-09-2004 10:30

Maciek Michalewicz SKP AKUNUMA Barlinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze katalog z umiej scowieniem numerów vin i silnika i katalog danych regulacyjnych i naprawczych ( biorę z niego głównie moc silnika, obroty i pojemność) ale niestety pirackie, eeeee... przepraszam pożyczone ;))

17-09-2004 10:33

Maciek Michalewicz SKP AKUNUMA Barlinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no i mam Workshop-a (program warsztatowy) też pożyczony. Czy ja powiedziałem słowo "pirackie" ? coś mi się ubzdurało, chyba muszę iść na urlop, jestem przepracowany.

17-09-2004 10:37

Maciek Michalewicz SKP AKUNUMA Barlinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak inni mają jakieś katalogi to możemy się powymieniać, przepraszam popożyczać sobie nawzajem ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

17-09-2004 10:39

Maciek Michalewicz SKP AKUNUMA Barlinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fazie końcowych testów mamy w chwili obecnej nowy moduł danych technicznych - będzie to katalog danych użytych do wypisania dokumentu identyfikacyjnego pojazdu. Wymiana danych będzie odbywała się poprzez naszą firmę i przebiegała wg zasady - Ty udostępniasz swoje dane, Tobie udostępniają je inne SKP. Wkrótce (na dniach) otrzymacie Państwo nową wersję programu z w/w modułem - dla tych, którzy wykupili dostęp do obecnego katalogu będzie on oferowany w ramach ogólnej odpłatności za użytkownia programu.

UWAGA !!! Dane przekazywane przez nas nie będą zawierały danych umożliwiających zidentyfikowanie pojazdu (ostatnie 4 cyfry numeru VIN będą zastąpione znakami XXXX) czy SKP dokonującej przeglądu.

Liczymy, że w naszych bazach znajdzie się docelowo ok. 300.000 - 400.000 dokumentów identyfikacyjnych (obecnie mamy 50.000). Będš i auta osobowe, i ciężarowe, i dostawcze, i cišgniki rolnicze, i motocykle i ...

Trzeba będzie jeszcze taką bazę obrobić, poprawić błędne wpisy - ale cóż - mamy nadzieję, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani :).

Tak przy okazji - będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi dot. nowej wersji systemu STACJA 2000.

17-09-2004 18:10

Norbert Jezierski [NORCOM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi powie dlaczego pojazd z tego samego roku z takim samym silnikiem i wyposazeniem w dokumentach niemieckich jak i na tabliczce znamionowej ma różne wagi moc silnika ITP.

19-10-2004 20:45

bereta@0net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.