Skocz do zawartości

Badania pojazdów koncernu VW i dodatkowe obowiązki dla SKP ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

odświeżę nieco temat akcji naprawczej RECALL. Jak zacząłem pracę to moi zmiennicy wysyłali co miesiąc wykaz aut podlegających akcji naprawczej (chodzi o audi, vw, skoda, seat). Wysyłam do tej pory ale jak ostatnio wysyłałem to tylko działała i działa stronka audi, natomiast strony vw, seata i skody nie działały i dalej nie działają. Pytanie mam czy ktoś to wysyła? Bo jak dzwoniłem do 2 znajomych diagnostów to okazało się, że żaden z nich nie wysyła. Mało tego, nawet nie wiedzą o czym ja mówię do nich ;D Tak sobie myślę, że może tylko wysyłają stacje zrzeszone z autoryzowanymi serwisami,ale to tylko moje gdybanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mike_van_mik napisał:

Pytanie mam czy ktoś to wysyła?

Pewnie nikt, gdyż brak ku temu podstawy prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt zarobiony,za mało opłacany... by bawić się w coś czego robić nie muszę😎 Zresztą @mike_van_mik jesteś jak dotąd jedyną osobą którą znam i która wysyła te sprawozdania😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu chciałem coś wysłać, zdaje się skoda to była i właśnie nie działało. Niech się gonią. Pewnie celowo nie działa żeby im nikt gitary nie zawracał, oni już pieniądze za samochód policzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego jeździsz dwudziesty rok cinquecento na gaz, a wszyscy wokół - no sam wiesz 😉

Nawet Banaś w Małopolsce pokazał jak się działa, a Ty jakiś taki niereformowalny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, blakop napisał:

I właśnie dlatego jeździsz dwudziesty rok cinquecento na gaz

I dlatego zamiaruje kupić "traktór", tak gdzieś mi się rzuciło w oczy. :hihi::faint:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zacząłem tego wysyłać. Akcja umarła, ludzie sami nie robią aktualizacji softów bo tnie moc i Nm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Pewnie "wadliwe" Volkswageny będą musiały pojechać na wschód a my kupimy sobie nowe elektryki. Czekam dnia aż ten upośledzony twór pod nazwą Unia Europejska zdechnie i każdy zajmie się sobą

Edytowane przez Rafi90
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rafi90 napisał:

Czekam dnia aż ten upośledzony twór pod nazwą Unia Europejska zdechnie i każdy zajmie się sobą

Natura nie znosi próżni jeśli nie będziemy w Unii to zajmą się nami ruscy. 

  • Super 1
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby to była prawda, to długo bym się musiał zastanawiać pod która jurysdykcją chciał bym żyć...

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujesz ja wątpliwości nie miałbym żadnych, w europie może za wesoło się nie zapowiada ale przynajmniej nikt nie wypada "przypadkowo" z okna jak komuś na odcisk nadepnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DURP napisał:

w europie może za wesoło się nie zapowiada ale przynajmniej nikt nie wypada "przypadkowo" z okna jak komuś na odcisk nadepnie emoji39.png

Proszę Cię... Wierzysz w to co piszesz? Cofnijmy się o 1,5 roku. Lekarze, którzy byli sceptyczni wobec szczepionek/chcięli srovida leczyć niekoszernymi lekami? Zawieszeni do odwołania - nie mogą wykonywać zawodu = brak pieniążków = niebyt. Ktoś głosi inne poglądy, niż aktualna mądrość etapu? To w mediach zaraz zostaje okrzyknięty szurem, foliarzem, płaskoziemcą, ruską onucą, porzytecznym idiotą itd. Generalnie dyskredytacja 110%.

W UE "ostateczne rozwiązanie" jakiejś sprawy załatwia seryjny samobójca lub "prawicowy/islamski ekstremista", który przypadkiem postanowił zabić niewygodnego polityka/dziennikarza. Natomiast wśród uzbrojonej mundurówki prym wiodą "wypadki przy czyszczeniu broni", w sumie to się mało znam, ale jeszcze nie słyszałem, żeby broń czyściło się z nabojem w komorze... 

Przecież te wszystkie pierdoły, o których ostatnio tak głośno w mediach (robaki zamiast mięsa, samochody tylko elektryczne, miasto 15 min., 2 pary odzieży na rok, pieniądz elektroniczny CBDC, paszporty dwutlenkowowęglowe) to nic innego jak przygotowania do masowej kontroli i zmuszania obywateli do 100% posłuszeństwa. Jak zaczniesz fikać i stracisz punkty w rankingu zaufania społecznego (chińczycy już od kilku lat mają takie coś, więc rozwiązanie jest gotowe, czeka tylko na wdrożenie), to Ci urzędnik wyłączy pieniążki z konta i rób co chcesz... 

Jak się poczyta powieści Orwella, to te mechanizmy są tam podane jak na tacy. Tzn. jeden i drugi sposób radzenia sobie z niewygodnymi przypadkami. Tyle, że jeden z nich jest lepszy dla władzy, ponieważ jest wprowadzany stopniowo z aprobatą społeczeństwa, a drugi jest tak grubiański i ordynarny, że nawet w najbardziej potulnych jednostkach zaczyna wywoływać sprzeciw.

Edytowane przez Czolgista
  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestają do kościoła chodzić to trzeba ich w inny sposób za mordy trzymać, nic w tym dziwnego nie ma, zawsze tak było i będzie że władza prostego człowieka ma w głębokim poważaniu i chce coby tylko posłusznie do pracy chodził, dzieci jak najwięcej miał i podatki płacił jak najwyższe.
Jeśli pytasz czy wolę żyć w europejskim ekoterroryzmie czy w "wyzwalającej Ukrainę z okowów faszyzmu" Rosji to dla mnie wybór jest oczywisty.
Natomiast jeśli zapytałbyś czy mi tu wszystko pasuje to odpowiedź brzmi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





to nic innego jak przygotowania do masowej kontroli i zmuszania obywateli do 100% posłuszeństwa.


A pod tą drugą jurysdykcją jest inaczej?
Na Białorusi mimo czegoś co było w zasadzie buntem obywateli Łukaszenko wyszedł i stwierdził że jak będzie chciał rządzić to będzie rządzić i generalnie cmoknijcie mnie tu..
W Rosji i na Ukrainie za pomarańczowej rewolucji - dziennikarze wypadają z okien, politycy opozycji zostają otruci, coś ci się nie podoba i mówisz o tym głośno - to do gułagu a im głośniej krzyczałeś tym dalej na Syberię cię wywiozą.
Chiński opresyjny system kontroli obywateli sam przytoczyłeś.
I ty się naprawdę musiałbyś zastanawiać pod którą jurysdykcją żyć?

Ja wolę zachodnie manipulacje niż wschodnie zakłamanie i przemoc.

W UE "ostateczne rozwiązanie" jakiejś sprawy załatwia seryjny samobójca lub "prawicowy/islamski ekstremista", który przypadkiem postanowił zabić niewygodnego polityka/dziennikarza. Natomiast wśród uzbrojonej mundurówki prym wiodą "wypadki przy czyszczeniu broni", w sumie to się mało znam, ale jeszcze nie słyszałem, żeby broń czyściło się z nabojem w komorze... 


A podasz jakiś przykład czy to taka szurska teoria wyssana z palca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DURP napisał:

Ja wolę zachodnie manipulacje niż wschodnie zakłamanie i przemoc.

Sęk w tym,  że to jest jedno i to samo, tylko nie po to parlament UE ma nad wejściem sentencję A. Spinellego (trockistowska wizja komunizmu, to przy nim przedszkol), żeby głosić ideę wolności i kapitalizmu. Komuchy w Rosji też zapowiadały wolności, równość i braterstwo, a jak się skończyło dobrze wiemy.

 

3 godziny temu, DURP napisał:

podasz jakiś przykład czy to taka szurska teoria wyssana z palca? emoji39.png

Nie mam czasu na szukanie podejrzanych zgonów. U nas na pewno A. Lepper, był też ten GROMowiec, który palnął sobie w głowę, a dzien później wszyscy jego wpływowi znajomi ogłosili w mediach, że czują się dobrze i jeszcze nie pora umierać.  Tyle,  że u nas to taka mała rosja więc średnio reprezentatywny przykład. Myślę  że jakby poszukać we francuskich mediach to przy okazji "żółtych kamizelek", też coś by się znalazło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 19:03, Czolgista napisał:

w sumie to się mało znam, ale jeszcze nie słyszałem, żeby broń czyściło się z nabojem w komorze... 

Jeśli masz prawo posiadania broni to obowiązują Cię pewne procedury przy "zdawaniu" broni do sejfu. Jedną z  takich procedur, jest wyjęcie magazynku i oddanie "pustego" strzału  w  skrzynkę wypełnioną piachem... Myślisz, że za każdym razem ktoś przestrzega tych procedur? 

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2023 o 10:50, danielg539 napisał:

Nawet gdyby to była prawda, to długo bym się musiał zastanawiać pod która jurysdykcją chciał bym żyć...

Do wstąpienia w szeregi UE nikt Polaków siłą nie zmuszał. Ukraińcy aktualnie giną za to by być w UE. Dla czego ruscy ościenne państwa zmuszają siłą by ich kochali? Sentyment w stronę ruskich to ewidentnie syndrom żony alkoholika, bije ale ja go nadal kocham. Nawet w Anglii przejrzeli na oczy po brexicie i chcą z powrotem do UE.

Najlepszy czas dla Polski to obecność w UE !!!

Edytowane przez markes30
  • Polub 1
  • Lubię 1
  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.