Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
yatsek

Na jakim programie pracujemy

Polecane posty

yatsek

Nie wiem gdzie umieścić więc daję tu. Szkoda że nie ma opcji aby widzieć na jakim oprogramowaniu kto pracuje. Znów tworzą się tematy które są specyficzne i mogą zostać wyjaśnione tylko wtedy jeżeli wiemy kto na czym pracuje. Robi się zamieszanie. Przepraszam być może jest taka opcja jak w starym forum ale ja tego nie wiem.

Paprock

A może po prostu założyć działki związane z programami i ich problemami:

ITS

SQL

PRO

DMS

DEKRA

BATECH

i co tam z ważniejszych jeszcze jest dostępnych...

• Piwo 1

yatsek

Nie staram się być  złośliwy. Dlaczego Ty się starasz? Kiedyś przy profilu się wyświetlało i to moi dużo pomagało bo nie zabierałem głosu odnośnie oprogramowania na którym nie pracuje.

cezary

oprogramowanie to tylko narzędzie pracy, jedne być może  lepsze inne być może gorsze ale wszystkie łączy jedno, są napisane zgodnie z wytycznymi, a zabierać głos można zawsze i wszędzie nawet na zasadzie porównania :biggrin:

mirek_handlarz

Paprock piwko za inwencję oraz staranność w prezentacji nazw oprogramowania.

Paprock
29 minut temu, yatsek napisał:

Nie staram się być  złośliwy. Dlaczego Ty się starasz? Kiedyś przy profilu się wyświetlało i to moi dużo pomagało bo nie zabierałem głosu odnośnie oprogramowania na którym nie pracuje.

- że co? :nausea:

Zapodałem luźną propozycja jaka na  forum OSDS funkcjonuje i tyle. Daleki jestem od wniosków personalnych i ocen. Złudnych ocen!

yatsek
Napisano (edytowany)

To przepraszam, myślałem, że sobie drwisz. Takie odniosłem wrażenie. Jeszcze raz przepraszam.

Edytowano przez yatsek

Paprock

Nic się nie stało! :piwo

Program można we własnym profilu dodać. Niestety wyświetla się po kliknięciu na nika użytkownika, a nie pod avatarem jak to było w poprzedniej wersji.

yatsek

Jak widać mamy cos takiego jak "kluby" i to jest super rozwiązanie. Właśnie dołączyłem do swojego. Dzięki.

Norbert Jezierski

Podzialam, zobacze co i jak da sie zrobic. Ale - jak zwykle - potrzebujemy nieco czasu na ogarniecie tematu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.