Skocz do zawartości

Pojazd z USA - Ford Mustang - kompleksowo


Nix2

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety też problemy z netem od dziś na następne dwa tygodnie.

Ale z tego co pamiętam reflektory używane jak i szyby faktycznie mogą być.

 

Natomiast jak widzę nasz bohater chyba powoli zrozumiał w co wdepnął i z auta "w pełni legalnego", chce mieć już mieć tylko auto "z grubsza legalne", bo skupił się na szybach i lampach ;)

A przecież tam by trzeba wszystko wybebeszyć - air bagi, sterowanie, elektronika... A co z tapicerką wtedy?

O innych przewodach i komponentach nie wspomnę.

 

Inna sprawa, że Diagnosta ŻADEN i tak tego w pełni nie zweryfikuje...

 

Czyli na czym w sumie polegają te badania??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem w firmie , która naprawiała/sprowadzała auta z USA.

 

Pamiętam takiego Mustanga o którym tutaj mowa, on nie ma pozycyjnych z przodu, tylne światła stop w momencie włączania kierunkowskazu zaczynają mrugać więc stop świeci po jednej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2018 o 21:59, blakop napisał:

...

Natomiast jak widzę nasz bohater chyba powoli zrozumiał w co wdepnął i z auta "w pełni legalnego", chce mieć już mieć tylko auto "z grubsza legalne", bo skupił się na szybach i lampach ;)

A przecież tam by trzeba wszystko wybebeszyć - air bagi, sterowanie, elektronika... A co z tapicerką wtedy?

O innych przewodach i komponentach nie wspomnę...

 

Tak, wiele się dowiedziałem to fakt, natomiast w końcu chyba zdecyduję się jednak na gen VI, a to jest auto które ma "podwójne" homologacje - w tym momencie sprawdziłem je na szybach, ale myślę, że tak samo jest z resztą elementów. I tylko to jest kluczowe - auto sprzedawane w EU.

 

Inna sprawa, że nikt nie wie ( pytam diagnostów) czy takie podwójne homologacje w przypadku modeli US/EU są na porządku dziennym???

To co, przestrzegacie przed brakiem homologacji, a sami ich nie sprawdzacie ?;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było od tego zacząć, że samochód jest exportowany na rynki europejskie i tyle.

A co do porządku dziennego, to wynalazki zza oceanu do tego nie należą! Wręcz przeciwnie, stwarzają problemy, kłopoty, zamoty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... to wypada mi podziękować wszystkim za zaangażowanie i odkrywanie kolejnych szczegółów ...

Diabli jednak tkwią w szczegółach...-;)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.