Skocz do zawartości

Odbiór OSKP

Rekomendowane odpowiedzi

Mecher

Ostatnio w 2013

tu się dowiadywać Telefon: +48 660 464 837 – w sprawie wydania poświadczenia zgodności wyposażenia i warunków lokalowych SKP

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• Paprock

11

• cezary

7

• IVVO

6

• Mecher

5

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Było kiedyś takie pismo MI, które dopuszczało prace SKP bez poświadczenia. Jak znajdę to wrzucę.       Uważam, że nie należały od razu zamykać SKP, za brak poświadczenia, ponieważ tak n

A może pytanie Demart-a dotyczy katalogu z danymi ...      

Przerabiałem to po stokroć i z twardogłowymi, sknerowatymi, przemądrzałymi pracodawcami vel szumnie się zwanymi bossami, właścicielami, przedsiębiorcami, szefami... No za pioruna nie da rady. Wen

Posted Images

Czy mieliście w tym roku odbiór stacji okręgowej. Jakie katalogi wymagają na OSKP, pojazdów i geometrii. Czy ADR musi być w formie papierowej czy wystarczy  w kompie. Jaki klucz dynamometryczny max musi być.Może jakieś kontakty podpowiedzi gdzie co zamawiać. Z góry dziękuję . Pozdrawiam😉

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda rok temu przechodziłem odbiór po 5 -ciu latach skp, tylko podstawowej, ale jak mi wiadomo do dziś nic się nie zmieniło w wymaganiach zawartych w tym rozporządzeniu:

275
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU I BUDOWNICTWA
z dnia 10 lutego 2006 r.
w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania techniczne pojazdów.

Odnośnik do odpowiedzi

cezary to co napisałeś ok😀 Mnie interesuje stan obecny to  co się teraz wymaga. Po rozmowach z kolegami z innych stacji to każdy kontrolujący wymaga czegoś innego sami kontrolujący mówią, a bo to była ta lepsza para inspektorów.

Odnośnik do odpowiedzi
Jacdiag
2 godziny temu, dmalutki napisał:

każdy kontrolujący wymaga czegoś innego

Potwierdzam

5 lat temu miara zwijana 30 m z włókna szklanego była ok, teraz inna ekipa wymagała metalowej.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Ok . Dzięki wszystkim za podpowiedzi w tym temacie. 45 minut i stacja odebrana. Jest jednak mały haczyk. Tak jak pytałem wcześniej w temacie. Pozdrawiam. 😀

Odnośnik do odpowiedzi