Skocz do zawartości

Brak pokwitowania za zatrzymany dowód rejestracyjny


kuba19787

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie jak postępujecie gdy klient zgubi pokwitowanie policyjne za zatrzymany dowód rejestracyjny ostatnio miałem takiego zatrzymali mu DR gdzieś w Polsce i zgubił pokwitowanie jakie wykonać badanie czy okresowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma pokwitowania, więc nie wiesz za co zatrzymany i kiedy dowód. Za brak okresowego , a może pojazd powypadkowy już naprawiony i do tego z instalacją gazową. Dziękujesz Panu za wizytę i do zobaczenia z pokwitowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, kuba19787 napisał:

No ale jakoś musi zrobić badanie przecierz auta nie odda na złom przecierz zgubić mozna

No pomyśl, gdzie i w jakim czasie wydział ruchu drogowego odeśle zatrzymany dowód rejestracyjny i gdzie właściciel powinien się udać po zgubieniu pokwitowania lub dowodu rejestracyjnego, bo to co mówi właściciel to tylko jego słowa , którym ja na pewno nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę jak uda się do WK gdzie wydany był DR, to może otrzyma skierowanie na badanie.Przecież Policja w ciągu 7 dni przesyła DR do urzędu ,który go wydał.Jeżeli przedstawi sprawę to otrzyma stosowne skierowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tomasz56 napisał:

może otrzyma skierowanie na badanie

 

Nie otrzyma, bo to policjant go skierował, a nie WK. W WK może co najwyżej otrzymać kopię pisma o zatrzymaniu DR, gdzie będzie podany powód zatrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jacdiag locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.