egucio1 Napisano 18 Czerwiec 2018 Napisano 18 Czerwiec 2018 Witam Serdecznie, Proszę o informację czy przy badaniu dodatkowym VAT trzeba wpisywać aktualny przebieg km w rejestr ? Cytuj
Yeti Napisano 18 Czerwiec 2018 Napisano 18 Czerwiec 2018 Tak trzeba ( myślę że tego pytania nie zadał diagnosta). 1 Cytuj
egucio1 Napisano 18 Czerwiec 2018 Autor Napisano 18 Czerwiec 2018 Dziękuje za odpowiedź ... jednak Twój późniejszy komentarz jest bynajmniej zbędny. Na forum mam prawo zadać pytanie a jeżeli wydaje sie Tobie że owe pytanie Ciebie drażni lub irytuje to je zignoruj. Cytuj
blakop Napisano 18 Czerwiec 2018 Napisano 18 Czerwiec 2018 Podepnę się - czy na takie badanie samochód musi być na stacji? I proszę głupio nie komentować, bo: 2 minuty temu, egucio1 napisał: Na forum mam prawo zadać pytanie a jeżeli wydaje sie Tobie że owe pytanie Ciebie drażni lub irytuje to je zignoruj. Cytuj
egucio1 Napisano 18 Czerwiec 2018 Autor Napisano 18 Czerwiec 2018 Bardzo śmieszne Widzę, że moi rozmówcy to mali zakompleksieni i lekko sfrustrowani ludzie. Mimo to pozdrawiam. Cytuj
darkdog Napisano 18 Czerwiec 2018 Napisano 18 Czerwiec 2018 1 godzinę temu, egucio1 napisał: Bardzo śmieszne Tu nie ma co się spinać bo na takie zadane pytanie 5 godzin temu, egucio1 napisał: czy przy badaniu dodatkowym VAT trzeba wpisywać aktualny przebieg km w rejestr ? nie dziwie się że tak reagują forumowicze 1 Cytuj
drogba Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 Pewnie kolega w " ferworze walki" znaczy w czasie przeglądu zapomniał wpisać stan licznika , a teraz nie wprost szuka drogi wyjścia , zdarza się Cytuj
jarek1 Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 Co za pytanie? ręce opadają jeśli to P.Diagnosta Cytuj
dzik Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 Tak trzeba ale jeśli z jakiś powodów nie wpisałeś tego a zaznaczyłeś to jako UD to moim zdaniem nie przyczepią się . Pozdrawiam Cytuj
wojteczek Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 18 godzin temu, egucio1 napisał: czy przy badaniu dodatkowym VAT trzeba wpisywać aktualny przebieg km w rejestr ? US sprawdzi sobie jaki przebieg i czy to możliwe aby użytkownik pojazdu spalił X tyś litrów paliwa nie poruszając się tym pojazdem. Cytuj
egucio1 Napisano 19 Czerwiec 2018 Autor Napisano 19 Czerwiec 2018 Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Nie jestem diagnostą samochodowym - uczę się i akuratnie tego nie wiedziałem - ale po tej "jeździe" na moją osobę niektórych, zapewne nieomylnych i wszystko wiedzących kolegów z forum, już na pewno będę pamiętał Ps. Wielkie dzięki za odpowiedzi "dzik"`a oraz "wojteczek"`a - konkretnie i na temat. Pozdrawiam Cytuj
nhl4 Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 2 godziny temu, egucio1 napisał: Nie jestem diagnostą samochodowym - uczę się Trzeba było od tego zacząć, ale nie zniechęcaj się, bo to swego rodzaju też jakaś "lekcja na przyszłość" dla nas wszystkich. Pozdro. Cytuj
Mecher Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 2 godziny temu, egucio1 napisał: ... wszystko wiedzących kolegów z forum, już na pewno będę pamiętał ... Nikt nie jest wszystkowiedzący... a tak przyswojoną wiedzę możesz mi wierzyć, bardzo długo się pamięta. Z autopsji wiem, w końcu na tym forum szukałem wiedzy doszkalającej przed egzaminami jak i teraz gdy się już uprawnienia się ma... Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 3 godziny temu, wojteczek napisał: US sprawdzi sobie jaki przebieg i czy to możliwe aby użytkownik pojazdu spalił X tyś litrów paliwa nie poruszając się tym pojazdem. Jak??? Cytuj
cezary Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 6 minut temu, Nikita_Bennet napisał: Jak w historiapojazdu.gov.pl ( z ostatniego badania) i na żywo z licznika przebiegu pojazdu po wezwaniu do kontroli, pewnie nikt nie odmówi pomocy US Cytuj
Paprock Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 Coś mi się zdaję, że skarbówce ustawowo udostępnia się dane zgromadzone w centralnej bazie! Może ktoś ma koleżankę/kolegę by się o szczegóły dowiedzieć. Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 też jestem ciekaw bo myślę nad dieslem..... Cytuj
mirek_handlarz Napisano 19 Czerwiec 2018 Napisano 19 Czerwiec 2018 Art. 100ah. 93 [Udostępnianie danych ewidencyjnych] 1. Dane zgromadzone w ewidencji udostępnia się, o ile są one niezbędne do realizacji ich ustawowych zadań, następującym podmiotom: ....15) organom Krajowej Administracji Skarbowej; Cytuj
Nikita_Bennet Napisano 20 Czerwiec 2018 Napisano 20 Czerwiec 2018 auto nowe - obt po trzech latach jak się pamięta zrobić Korekta wskazania licznika też nie jest specjalnie trudna w niektórych autach. Cytuj
Paprock Napisano 21 Czerwiec 2018 Napisano 21 Czerwiec 2018 No, ale ta korekta licznika, że co, że po co? Czyżby w skarbówce pracowali ułomni, że nie doliczą się? To nie posłowie, którym pokrywa się koszty podróży do 35 tysięcy i nikt w nic nie wnika. ;-) http://www.mylomza.pl/home/region/item/14755-pos%C5%82owie-podr%C3%B3%C5%BCnicy-ile-wydaj%C4%85-na-paliwo?.html Cytuj
JANUSZ60 Napisano 21 Czerwiec 2018 Napisano 21 Czerwiec 2018 8 godzin temu, Nikita_Bennet napisał: auto nowe 8 godzin temu, Nikita_Bennet napisał: Korekta wskazania licznika też nie jest specjalnie trudna Oczywiście nie było ani razu w serwisie, zatem o przebiegu nikt nic nie wie,,, Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.