Skocz do zawartości

plakietka


kurant2000

Rekomendowane odpowiedzi

ROZPORZĄDZENIE
MINISTRA INFRASTRUKTURY1
z dnia 5 grudnia 2003 r.
w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania techniczne pojazdów

I raczej o identyfikator się rozchodzi ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA TRANSPORTU I BUDOWNICTWA
z dnia 10 lutego 2006 r.
w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania
techniczne pojazdów

 

§ 7. Wykonujący badania techniczne pojazdów diagnosta powinien posiadać identyfikator osobisty zawierający co najmniej imię i nazwisko, zdjęcie, kod rozpoznawczy stacji kontroli pojazdów oraz numer uprawnienia diagnosty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pytanie oby na pewno do nas ?

Bo jeśli do ministra transportu i budownictwa to raczej tego forum nie czyta ...  

I dlaczego nie dodałeś, jak już, pytania o wykaz diagnostów wykonujących badanie techniczne na stacji  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Logen napisał:

Gdzie moja ochrona danych osobowych ??

 

Na zaświadczeniu też chronisz swoje dane? Nie przybijasz pieczątki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Panom za przypomnienie , bo tak zastanawiam się też czy nie koliduje to z RODO , dlaczego pytam , bo np. w szpitalu jak byłem to nie wołali po nazwisku tylko np. Pan z nr 1. Jak słusznie koledzy zauważyli na zaświadczeniu stawiamy pieczątkę imienną, ale i też 

1 godzinę temu, Paprock napisał:

można wystąpić z wnioskiem o usunięcie danych z bazy! :evil:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co popadać w paranoję, bo kurcze jeszcze przyjdzie zasłaniać tablice rejestracyjne, coby po cyferkach nie rozszyfrował ich jakiś diagnosta lub pracownik wydziału komunikacji! :evil:

Trzeba było się zastanawiać nad danymi dwadzieścia lat temu, a nie udostępniać każdemu! Teraz mleko się rozlało i nie ma potrzeby kręcić afery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A lekarz nie stawia pieczątki na recepcie czy zwolnieniu ?

A co z wykazem diagnostów upoważnionych do wykonywania badań technicznych na stacji ?

 

Wystąpienie z wnioskiem o usunięcie danych (zapomnienie) skutkuje czym ?

Ktoś tam zadał pytanie  co z RODO ?

Jak to co ... jest weekend, pewnie dziś nie pracuje, siedzi przy piwku i czeka na mecz Belgia - Tunezja :what:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w związku z RODO - taki krótki żart pozwolicie -

kolega do kolegi - cześć , mam dobrego prawnika od RODO .

ooo , daj namiary .

nie mogę ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ten artykuł ma wspólnego z nami ??

Nam pracodawca nie nakazuje, nam nakazują przepisy jakby nie patrzeć prawa. I tego wymagają inspektorzy podczas np.kontroli corocznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co ma mi nakazywać ?

Przecież mam taki obowiązek wynikający z przepisów. Czy mi nakaże czy nie, nie ma to znaczenia, bo i tak muszę go nosić w pracy.

 

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie do nadzoru - co z kopiami uprawnień wywieszonymi na tablicy informacyjnej - inie , nazwisko i pesel - może to regionalny zwyczaj ale na naszych SKP są wywieszone - czekamy na odpowiedz TDT

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopie uprawnień, to nie. Ale wykaz diagnostów przeprowadzających badania techniczne wywieszony w widocznym miejscu nadal obowiązuje.

 

Poza tym nie za ostro podchodzicie do tego całego RODO?

Niech chcesz być identyfikowany, to nie pracuj w takim zawodzie. Proste.

Zawsze można węgiel kopać na przodku i choćbyś miał na kasku imię i nazwisko wyryte, to i tak utytłaną facjatkę  trudno rozpoznać. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.