Majdan Napisano 26 Czerwiec 2018 Napisano 26 Czerwiec 2018 Witam, Powiedzcie Mi szanowni koledzy jak dokladnie wyglada egzamin tj czy jak sie wejdzie jest chwila na przejrzenie i przygotowanie ustaw? Ile trwa kazda czesc bo wiem ze jest 5 Cytuj
Mecher Napisano 26 Czerwiec 2018 Napisano 26 Czerwiec 2018 (edytowane) Poz. 1836 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU1) z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych a w nim jest napisane... § 6. 1. Egzamin kwalifikacyjny składa się z części teoretycznej i praktycznej. 2. Egzamin kwalifikacyjny dla osób ubiegających się o uprawnienia diagnosty obejmuje: 1) część teoretyczną (pisemną) składającą się z: a) modułu I – w formie testu jednokrotnego wyboru zawierającego trzydzieści pytań odnoszących się do tematyki części I programu szkolenia obejmującej szkolenie podstawowe, b) modułu II – w formie testu jednokrotnego wyboru zawierającego po pięć pytań dla każdej z części II–V programu szkolenia obejmującej szkolenie specjalistyczne, c) modułu III – w formie jednego pytania opisowego z zakresu programu szkolenia; 5. Część teoretyczna egzaminu kwalifikacyjnego trwa: 1) 60 minut – w przypadku modułu I; 2) 15 minut – w przypadku każdej części szkolenia specjalistycznego w zakresie modułu II; 3) 30 minut – w przypadku modułu III. Edytowane 26 Czerwiec 2018 przez Mecher Cytuj
Paprock Napisano 26 Czerwiec 2018 Napisano 26 Czerwiec 2018 Najpierw grupujecie się na parkingu. Obserwujecie, mierzycie nawzajem, przychylne gęby wyłapujecie coby pogrupować się żeby było raźniej. Potem sprawdzenie obecności i na salę. Tam szanowna komisja się przedstawi i opowie jak egzamin wygląda, wskaże miejsca do siedzenia oraz pomoce naukowe. Objaśni ile i na co przysługuje czasu i z czego korzystać można. Niby na wszystko są ramy czasowe przeznaczone, ale... i po 'ale' należy się ocenić kto ile wie. Otrzaskanemu starczy na wszystko, a gapie zabraknie. I tyle, jak to na egzaminie. Cytuj
Majdan Napisano 26 Czerwiec 2018 Autor Napisano 26 Czerwiec 2018 No tak ale mozna przed egzaminem pozaznaczac cos czystymi kartkami w ustawach? Cytuj
Paprock Napisano 26 Czerwiec 2018 Napisano 26 Czerwiec 2018 No i tak właśnie dobrnięto do 'ale'. Ten kto z przepisów przygotował się biegle nic nie będzie zaznaczał, a gapa przez cały egzamin czyste kartki w ustawy może sobie wkładać! Sorry, ale moja komisja zajęła się własnymi ważnymi sprawami podczas egzaminu, żeby abiturientom nie przeszkadzać. Cytuj
Logen Napisano 26 Czerwiec 2018 Napisano 26 Czerwiec 2018 Z 10 minut jeden egzaminator będzie opowiadał o tym ile czasu na to ile na tamto, jak zaznaczać odpowiedzi, jak poprawiać gdy się pomylisz itd... Tak że przez ten czas możesz sobie pozwiedzać ustawy i pozaznaczać najważniejsze. Cytuj
Paprock Napisano 26 Czerwiec 2018 Napisano 26 Czerwiec 2018 Trzeba sobie na forum poszukać. Kilka opisów się przytrafiło, choćby ten: https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/11280-egzamin-praktyczny-luboń-kpoznania/&do=findComment&comment=212917 Cytuj
Bodzio69 Napisano 27 Czerwiec 2018 Napisano 27 Czerwiec 2018 Tak się podłącze . Jeszcze po zakończeniu każdy wzywany osobno do podania wyników ze względu na RODO Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.