Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Witam,

 

Powiedzcie Mi szanowni koledzy jak dokladnie wyglada egzamin tj czy jak sie wejdzie jest chwila na przejrzenie i przygotowanie ustaw? Ile trwa kazda czesc bo wiem ze jest 5

Napisano (edytowane)

Poz. 1836 ROZPORZĄDZENIE MINISTRA INFRASTRUKTURY I ROZWOJU1) z dnia 28 listopada 2014 r. w sprawie szkolenia i egzaminowania diagnostów oraz wzorów dokumentów z tym związanych

 

a w nim jest napisane...

 

§ 6. 1. Egzamin kwalifikacyjny składa się z części teoretycznej i praktycznej.

2. Egzamin kwalifikacyjny dla osób ubiegających się o uprawnienia diagnosty obejmuje:

1) część teoretyczną (pisemną) składającą się z:

a) modułu I – w formie testu jednokrotnego wyboru zawierającego trzydzieści pytań odnoszących się do tematyki części I programu szkolenia obejmującej szkolenie podstawowe,

b) modułu II – w formie testu jednokrotnego wyboru zawierającego po pięć pytań dla każdej z części II–V programu szkolenia obejmującej szkolenie specjalistyczne, c) modułu III – w formie jednego pytania opisowego z zakresu programu szkolenia;

 

5. Część teoretyczna egzaminu kwalifikacyjnego trwa:

1) 60 minut – w przypadku modułu I;

2) 15 minut – w przypadku każdej części szkolenia specjalistycznego w zakresie modułu II; 3) 30 minut – w przypadku modułu III.

Edytowane przez Mecher
Napisano

Najpierw grupujecie się na parkingu. Obserwujecie, mierzycie nawzajem, przychylne gęby wyłapujecie coby pogrupować się żeby było raźniej.

Potem sprawdzenie obecności i na salę. Tam szanowna komisja się przedstawi i opowie jak egzamin wygląda, wskaże miejsca do siedzenia oraz pomoce naukowe. Objaśni ile i na co przysługuje czasu i z czego korzystać można. Niby na wszystko są ramy czasowe przeznaczone, ale... i po 'ale' należy się ocenić kto ile wie. Otrzaskanemu starczy na wszystko, a gapie zabraknie. I tyle, jak to na egzaminie. ;-)

Napisano

No tak ale mozna przed egzaminem pozaznaczac cos czystymi kartkami w ustawach?

Napisano

No i tak właśnie dobrnięto do 'ale'. Ten kto z przepisów przygotował się biegle nic nie będzie zaznaczał, a gapa przez cały egzamin czyste kartki w ustawy może sobie wkładać! :evil:

Sorry, ale moja komisja zajęła się własnymi ważnymi sprawami podczas egzaminu, żeby abiturientom nie przeszkadzać. ;-)

Napisano

Z 10 minut jeden egzaminator będzie opowiadał o tym ile czasu na to ile na tamto, jak zaznaczać odpowiedzi, jak poprawiać gdy się pomylisz itd... Tak że przez ten czas możesz sobie pozwiedzać ustawy i pozaznaczać najważniejsze.

Napisano

Tak się podłącze . Jeszcze po zakończeniu każdy wzywany osobno do podania wyników ze względu na RODO

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.