Skocz do zawartości

v. 7.5.6. [16-12-2005]


Gosia

Rekomendowane odpowiedzi

- nowa opcja (komfort pracy) - uruchomienie usługi zdalnego dostępu / zdalnego serwisu na wszystkich komputerach z zainstalowanym systemem STACJA 2000 (UWAGA !!! opcja PŁATNA !!!)

- modyfikacja (dokument płatności - FV do paragonu) - wydłużenie możliwości wystawienia FV do 90 dni od momentu wystawienia paragonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja systemu STACJA 2000 została przed świętami wysłana do wszystkich Stacji Kontroli Pojazdów. Jeżeli ktoś jej jeszcze nie otrzymał - prosimy o PILNY kontakt z nami.

 

Uwaga: W tej samej przesyłce znajdował się nasz kalendarz firmowy - jeśli on dotarł, dotarła i nowa wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko troszkę był mój pomysł ... Ale spodobało mi się wykonanie - więc już tak zostało :D

A co - macie coś do Skody ? ;):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fanem jakiego to piwa nasz Pan Piotr jest - tak z ciekawości pytam ? ;)

 

Ps. Tak między Bogiem a prawdą - chyba następnym autkiem nie będzie Skoda. Jak długo można widzieć przed sobą ten sam kokpit ? 6 rok już mi przeleciał, jak Octaviami pomykam po kraju. Ze 300 kkm pewnie poszło ... Ile to wizyt na stacjach paliw, godzin za kółkiem ... Straszne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.