Skocz do zawartości

Tablice rejestracyjne zmniejszone "amerykańskie"


Bogusław Maćkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co przewidziałeś Grzegorzu. Z tego co nabiłeś piany na forum OSDS wynika, że Ty nie wiesz dlaczego mała tablica nie może być umieszczona na aucie z miejscem na normalną. Teraz może już wiesz?

Natomiast nie jest to w mojej ocenie podstawa do zatrzymania DR w trybie art.132 PoRD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się wyrwali przed szereg z tym zatrzymywaniem DR. Wnioskuję, że tylko u nas tacy nadgorliwi. Skoro nie mam podstawy, to i brak możliwości wykonania.

Nie potrafię Ci opisać, jak trudno jest u nas przebić się przez pewien mur... gwarantuję, że mam do czynienia z ewenementem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, laptop napisał:

Aboz coś pokręcił.

Zmylił mnie wyróżnik w decyzji Starosty?

 

Ale, ale. Czyżby to trójkąt berłudzki znowu nam się objawił? Kutno?

Edytowane przez aboz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, laptop napisał:

Nie potrafię Ci opisać, jak trudno jest u nas przebić się przez pewien mur...

 

Jak chcesz to Ci wysmaruję odpowiednią odpowiedź na to pismo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że post o małych tablicach aktywny się zrobił. Nasz Urząd analizował problem i biorąc pod uwagę, że w tym tempie tablice szybko się skończą bo dla niektórych to bajer a nie potrzeba daliśmy sygnał do DTD i to wszystko, co prawnie możemy zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź... Nie po prostu nie mogę hehe ?

 

Teraz rozumiem dlaczego Grzegorz tak drążył temat!!

 " Na wygnaniu w mieście Łodzi,
Gdzie nawet bieganie psom szkodzi... "

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bogusław Maćkowski napisał:

tablice szybko się skończą bo dla niektórych to bajer a nie pitrzeba

 

Ponadto, a może przede wszystkim, tablice szybko się skończą, bo ze względu na małą liczbę znaków jest bardzo mała pojemność rejestracyjna. Minister mógł to przewidzieć i wprowadzić wąską czcionkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie dokładnie sama łódź ale blisko. Chciałem podrzucić na PW dokładną lokalizację ale nie każdy wyraża zgodę na odbieranie wiadomości?

Do Grzegorza to kuriozum mogło nie dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, laptop napisał:

le nie każdy wyraża zgodę na odbieranie wiadomoś

Napisz pw na OSDS. Tutaj nie potrafię uruchomić PW.

32 minuty temu, blakop napisał:

Teraz rozumiem dlaczego Grzegorz tak drążył temat!!

Jeśli to poprawi Twoje samopoczucie to tak uważaj. Dużo wcześniej zauważyłem ,że może być szum..

 

24 minuty temu, laptop napisał:

Może nie dokładnie sama łódź ale blisko

W Łodzi na razie nic mi nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz Łódź napisał:

Napisz pw na OSDS.

Fakt, pomroczność.?

 

5 minut temu, Grzegorz Łódź napisał:

W Łodzi na razie nic mi nie wiadomo.

Tak jak pisałem wcześniej, zakładam że ktoś się zapędził u nas i poszło. Nie pierwszy raz zresztą. Na RE: z ich strony nawet nie liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że sprawa wyjaśni się w niedługim czasie. Bo jak widać problem jest, szkoda że w tej formie tyko u nas, bo nikt jeszcze nie potwierdził podobnego podejścia w innych WK. Należałoby już obrać jakąś linię obrony w przypadku nie dostosowania się, gdyż po wychwyceniu BT na "małej" TR, kontakt z ich strony będzie nagły i raptowny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2018 o 11:31, blakop napisał:

Z tego co nabiłeś piany na forum OSDS wynika, że Ty nie wiesz dlaczego mała tablica nie może być umieszczona na aucie z miejscem na normalną. Teraz może już wiesz?

Jeszcze nie,ale drążę temat. Jeśli inni diagności są zainteresowani zapraszam

https://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?p=20455#20455

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak była duża w małej dziurze to nikomu nie przeszkadzało , ewentualnie właścicielowi pojazdu. Teraz jak jest mała w dużej dziurze , to lament , że szybko się skończą.

 

Jak to babcia kiedyś mawiała:  Masz tu czekoladkę wnusiu. Tylko nie zjedz całej na raz. Na niedzielę zostaw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.