Skocz do zawartości

DZIAŁA CEPIK ?


czmarek1

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, IVVO napisał:

przez tą możliwość interpretacji jest najwięcej problemów

Nie ma żadnych problemów w odniesieniu do zakwalifikowania do odpowiedniej grupy usterek. To uprawniony diagnosta podejmuje decyzje w trakcie przeprowadzania BT do której grupy zalicza daną niesprawność (oczywiście w granicach dopuszczonych w tabelce).

Kilkukrotnie jakiś dociekliwy urzędnik starał się u mnie o zmianę wagi usterki, bo wg niego powinna być UI a nie UD. Po kulturalnym odesłaniu do § 2 zakresu badań i wyjaśnieniu kto ma podejmować decyzję i w jaki sposób niepocieszony rzucał słuchawką. Tak samo miałem kiedyś spotkanie z panem sierżantem, bo wg niego powinno być UI - to powiedziałem mu żeby zatrzymał DR i po sprawie a jak ma wątpliwości co do przeprowadzenia BT, to niech to zgłosi do mojego nadzoru.

Edytowane przez adam1501
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po to aby unikać niepotrzebnych konfliktów - wykonanie badania z połączeniem do CEP jest tak ważne - mam takiego klienta który prosił abym podał jemu wiadomość kiedy cep nie działa - bo zgubił zaświadczenie z policji 😀 a bez kwitka nikt nie chce zrobić badanka

Edytowane przez IVVO
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, IVVO napisał:

bo zgubił zaświadczenie z policji

Jak chce OBT to nie ma żadnego znaczenia, natomiast jak chce DBT, to ja bez PP się nie dotykam. Nawet jakby nic nie mówił, to oszukałby tylko samego siebie. Po OBT nie zwrócę mu DR za skierowanie na DBT i jeździłby z ważnym OBT ale z zatrzymanym DR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, adam1501 napisał:

Po OBT nie zwrócę mu DR za skierowanie na DBT i jeździłby z ważnym OBT ale z zatrzymanym DR.

Dla policjanta w komendzie jakiejś tam nie ma znaczenia czy okresowe czy dodatkowe - badanie to badanie- "Panie bo na SKP cepik im nie działa i przysłali mnie do was aby odblokować" - stary numer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, IVVO napisał:

"Panie bo na SKP cepik im nie działa i przysłali mnie do was aby odblokować"

No i dobra, niech policjant odblokowuje, klient niech się cieszy, że wystrugał diagnostę, ale może być to do czasu, przyjdzie chwila sprzedaży i kumaty (zdarzają się tacy) urzędnik zobaczy, że było kiedyś wymagane badanie dodatkowe a go nie ma i staje się zonk. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w cep nie będzie świecił na "żółto" - nikt nawet tego nie zauważy - nawet urzędnik - będzie tylko ślad w historii "przykryty" badaniem

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie takie - czy komuś z szanownych kolegów / szczególnie użytkowników Patronatu/ zdarzyło się w ostatnim czasie włamanie na dysk, blokada bazy danych przez szyfrowanie z żądaniem opłaty za dostęp? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 21.04.2021 o 20:30, nesiasps napisał:

Pytanie takie - czy komuś z szanownych kolegów / szczególnie użytkowników Patronatu/ zdarzyło się w ostatnim czasie włamanie na dysk, blokada bazy danych przez szyfrowanie z żądaniem opłaty za dostęp? 

Patronat nie ma tu nic do rzeczy. Dobre zabezpieczenia oraz backup danych to podstawa szczególnie, że na dysku przechowywane są częściowe dane osobowe. W przypadku wycieku należy zgłosić ten fakt do RODO i tu zabawia się kończy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od rana nie mogę połączyć się z cepik poprzez Cisco. Ma ktoś podobny problem? Czyżby awaria po ich stronie?

błąd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.