Demart Napisano 10 Lipiec 2018 Napisano 10 Lipiec 2018 Wykonałem badanie na pokwitowaniu za brak badań. W danych z cepiku dmc. pojazdu było 3000kg., a na TZ 3500kg. Zadzwoniłem do serwisu tego pojazdu żeby się dowiedzieć czy jest to błędna TZ czy może błąd w DR, ale serwis stwierdził że klient musi przyjechać autem z DR i kartą pojazdu to oni dopiero wtedy mogą to stwierdzić. Nie mając danych z DR wystawiłem zaświadczenie P. Teraz klient wrócił z DR i okazało się że w DR jest tak jak w cepiku. Dzisiaj był zmiennik i powiedział mu że ma sobie wyjaśnić to z serwisem i jak będzie wyjaśnione to przyjedzie po pieczątkę. Ale jak to zwykle bywa klient stwierdził że nic nie będzie poprawiał, oburzył się i jutro ma przyjechać jak ja będę. Co byście zrobili w takiej sytuacji? Czy mogę poprawić teraz wynik na N? Cytuj
cezary Napisano 10 Lipiec 2018 Napisano 10 Lipiec 2018 7 minut temu, Demart napisał: Czy mogę poprawić teraz wynik na N a dlaczego poprawiać? przecież można to zakwalifikować jako UD 0.2.e i dalej to zmartwienie klienta Cytuj
Demart Napisano 10 Lipiec 2018 Autor Napisano 10 Lipiec 2018 1 minutę temu, cezary napisał: przecież można to zakwalifikować jako UD 0.2.e i dalej to zmartwienie klienta 0.2.e to ewidentne błędy, a tutaj wygląda na źle wydaną TZ. Cytuj
cezary Napisano 10 Lipiec 2018 Napisano 10 Lipiec 2018 @Demart, czy źle wydana TZ to domniemanie, a że jedno z drugim jest inne to pewnik, po co się gmatwać w temacie, ja dałbym UD i na tym zakończył. Cytuj
Demart Napisano 10 Lipiec 2018 Autor Napisano 10 Lipiec 2018 No mi to wygląda bardziej na 0.2g. Tym bardziej że klient wygadał się że kupował tańszą wersję busa. Cytuj
adam1501 Napisano 11 Lipiec 2018 Napisano 11 Lipiec 2018 Skąd wiesz czy to nie błąd przy wydawaniu DR? Jak kręci Cię masochizm i użeranie się z klientem to może być 0.2.g, ja bym zapodał 0.2.e i zapomniał o całej sprawie. To klienta zmartwienie, żeby było w porządku. Cytuj
Paprock Napisano 11 Lipiec 2018 Napisano 11 Lipiec 2018 A ja się dopytowywowuję, czy błędna notka w cepiku odnośnie posiadania lub nie przez pojazd katalizatora też usterką jest? Ktoś to w ogóle sprawdza i porównuje, czy pal licho, pomija się? Cytuj
adam1501 Napisano 11 Lipiec 2018 Napisano 11 Lipiec 2018 Część tych danych jest zaokrąglana, używa się skrótów... itd , więc poza danymi wspólnymi pomiędzy DR - pojazd - CEPIK resztą nie zawracałbym sobie głowy Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.