Skocz do zawartości

Proszę o pomoc.


Strazak29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zamierzam zapisać się na szkolenie diagnostów, jestem z okolic Radomia  chciałbym uzyskać informacji gdzie na taki kurs warto się zapisać. Może jakieś opinie o automobilklubie Radom? Z góry dziękuję i pozdrawiam.





Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Radomia i o Automobilklubie słyszałem same niepochlebne opinie. Jeśli chcesz tylko papier, że ukończyłeś szkolenie to jest to idealny wybór. Ja szkolenie odbywałem w ITS-ie w Warszawie i ogólnie polecam - teoria i praktyka zaliczone za pierwszym razem. Jednak jeśli miałbym wybierać jeszcze raz to zdecydował bym się na Pimot w Warszawie - dosłownie po drugiej stronie ulicy od ITS-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za podpowiedź, ja również kiedy zacząłem interesować sie szkoleniem to słyszę od innych osób same negatywy. Pozdrawiam

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Dnia Wed Jul 18 2018 o 10:34, Filippo240 napisał:

Jestem z Radomia i o Automobilklubie słyszałem same niepochlebne opinie. Jeśli chcesz tylko papier, że ukończyłeś szkolenie to jest to idealny wybór. Ja szkolenie odbywałem w ITS-ie w Warszawie i ogólnie polecam - teoria i praktyka zaliczone za pierwszym razem. Jednak jeśli miałbym wybierać jeszcze raz to zdecydował bym się na Pimot w Warszawie - dosłownie po drugiej stronie ulicy od ITS-u.

Ja również zaczynam kurs pod koniec listopada w ITS. Czy idąc na kurs "musimy" już posiadać jakąś wiedzę na tematy związane z szeroko rozumiana diagnostykę? Słyszałem od wielu osób ze na taki kurs idą już ludzie bardzo przygotowani w temacie. Niestety ja jestem zielony na razie w tych tematach czy po takim kursie śmiało mogę próbować zdawać egzamin po miesiącu od skończenia kursu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Suugi81 napisał:

Niestety ja jestem zielony na razie w tych tematach czy po takim kursie śmiało mogę próbować zdawać egzamin po miesiącu od skończenia kursu? 

Ja nie widzę przeciwwskazań.Jeśli masz coś takiego jak samozaparcie to dasz radę.Jest to bardzo podobny egzamin jak na prawo jazdy.Za którymś razem zdasz.Nawet masz szansę za pierwszym.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry przykład z tym prawem jazdy.

Są osoby idące na kurs, które już całkiem dobrze radzą sobie za kółkiem bo w domu same się szkoliły.

A są i takie, które za kółkiem wcześniej nie siedziały, a jednak w trakcie kursy są w stanie ogarnąć temat i zdać. Nie zawsze za pierwszym razem, ale tez niekoniecznie za 18-tym. Wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.