Skocz do zawartości

W jakiej sieci posiadacie telefon komórkowy ?


berecik

W jakiej sieci posiadacie telefon komórkowy ?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brak odpowiedzi " Nie posiadam tel.kom"

W pracy jestem uchwytny pod stacjonarnym.

W domu jestem uchwytny pod stacjonarnym i komunikatorami.

W pozostałych miejscach nie chcę być uchwytny. ;)

Uważam tel.kom. za jeden z najgorszych wynalazków.

O! Taki ze mnie zacofaniec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolęge 08\15 - uwiązani nawet gdy chcą odpocząć ,bo jak nie dzwonią to

traktują ją jako zabawkę - ustawianie dzwonków i innych rzecz , a jeszce najlepiej jak wszyscy

widzą jaki mam model - zboczenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w Orange zarejestrowane aż 4 szt. Wszyscy w domu chcą mieć tylko gorzej z płatnościami :(

 

Podonie jest u mnie, każdy ma tylko ja za te smycze płacę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja tez w Plus-ie, chyba z przyzwyczajenia. Jak sie skonczy umowa to bedzie trzeba renegocjowac warunki (chociaz specjalnie nie nazekam od 1998 w sieci)tym bardziej ze teraz teoretycznie mozna zostac przy swoim numerze i przejsc do innego operatora. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Ostatnio spotkała mnie niemiła niespodzianka w rachunku telefonicznym. Sytuacja wygląda tak: PLAY oferuje swoim klientom kickbacka, czyli darmowe minuty zwrotne (2min do Ciebie = 1 min dla Ciebie). Pomarańczowi tym czasem proponują swoim klientom podwyższenie rachunków za kontakty z przyjaciółmi w PLAY. I tak zapłaciłem dwa razy więcej za rozmowe z kolegom w PLAY. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służbowy w Orange (niestety to już nie to samo co Idea), prywatny w Erze (z małymi przerwami od 9 lat) jestem z Ery super zadowolony. Do zabawy z rodziną i znajomymi mamy Heyki (minuta po 20 gr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 1963 tylko wtedy te baterie były strasznie ciężkie

wtedy to się chyba nazywało radiostacja

komórki właśnie obchodziły 15-lecie w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojej pozycji nie ma w ankiecie; O2 pay as you go 150 min darmowych w wieczory i weekendy

oprocz tego stacjonarny BT i 2.5 gr za min po calym swiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze liczę - już ponad 10 lat ze smyczą w Plusie chodzę ....

 

Zwiedziłem już (z innymi telefonami) wszystkie sieci działające w Polsce. I nie czarujmy się - kasa, kasa, kasa - to motyw przewodni ich działania. Żadna nie zasługuje wg mnie na uznanie i oklaski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tylko kasa się dla nich liczy, ja też odwiedziłem wszystkie sieci i wciąż wracam do Ery. Od prawie dwóch lat mam za 40 zł brutto 140 minut do wszystkich i póki co inne sieci nie mogą się nawet zbliżyć do takich warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
już ponad 10 lat ze smyczą w Plusie chodzę ....

 

Podziwiam odwagę. A próbowałeś połączyć się z ich biurem obsługi. Trwa tak długo, że w tym samym czasie dzwoniąc do biura Ery trzy razy załatwisz sprawę. Połączenie z biurem obsługi mają fatalne. Natomiast w Era od razu odbierają i załatwiają problem. Ale kolejnej 10 życzę Tobie w Plusie. na pewno mają tańszy internet przez komórkę ale to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystam z Internetu Plusa. Nie korzystam z ich BOK'a.

Przyjąłem strategię - wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma i w tej chwile 1 telefonik w Plusie siedzi, a reszta na zdrapkach śmiga. Póki co - jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Nie w tej akurat, ale wszystkie są przeciążone i niedoinwestowane (zero konserwacji i remontów) aby tylko klientów przybywało ,,,Żenujące jest to, że jedną z sieci pozostałe świadomie marginalizują a cały kraj się temu przygląda ze spokojem,,,Demokracja ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.