Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę kowal zajrzyj do załącznika wskazanego wcześniej. Może humor Cię nie opuści, ale poczytasz może i dowiesz się - gdzie dzwonią. :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal, TDT będzie budował swoją pozycję w oparciu o kasę kierowców/właścicieli pojazdów. I to zakłada projekt zmian. Mało tego, będzie to robione kosztem SKP. Diagnosta zainkasuje, właściciel SKP wyśle na własny koszt przelew - normalnie bajka. I będzie to jedyny urząd, który będzie zarabiał, a nawet złamany grosz z tych kwot nie trafi do budżetu państwa, co będzie zapewnione przepisami. Rozumiesz teraz co nam szykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takich sytuacjach konieczność wykonania OBT na SKP TDT-u coś da

Tak da i to dużo, bo gdy diagnosta TDT stwierdzi np. korozję struktury nośnej takiego autobusu to zatrzyma DR i jest wielce prawdopodobne, że taki autobus trafi na złom a nie jak do tej pory będzie jeździł od stacji do stacji, bo zatrzymywanie DR przez diagnostów jakoś się nie przyjęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aboz - przeczytaj uważnie moje posty po kolei to zauważysz o czym ja piszę od dłuższego czasu bo nie wiem czy tu wszystko działa na zasadzie głuchego telefonu .... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel i Kowal po raz kolejny proszę: wstrzymajcie się z tym narzekaniem na diagnostów. Obecnie jest to bardzo niedobry czas. Lepiej poczytajcie projekt i napiszcie do niego swoje uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstrzymajcie się z tym narzekaniem na diagnostów.
a kto tu narzeka po prostu pokazuje jakie jest życie i i mam takie prawo a jak wiem jest to forum dla diagnostów to może do niektórych to dotrze ,że żeby była jedność to trzeba pracować na tych samych falach ,ale niestety są jakieś zakłócenia.Jeżeli chociaż jeden diagnosta się zastanowi nad swoim złym postępowaniem i zejdzie ze złej drogi to będzie dobrze. Wy chcecie naprawić system z diagnostami wszystkimi czy tymi uczciwymi - bo widzę ,że dla was liczy się ilość a nie jakość ..
Obecnie jest to bardzo niedobry czas
dlaczego obecnie -od wielu lat jest niedobry czas ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chcecie naprawić system z diagnostami wszystkimi czy tymi uczciwymi - bo widzę ,że dla was liczy się ilość a nie jakość ..

 

@kowal znaczna część diagnostów nie zagląda na jakiekolwiek forum etc., znaczna część zarejestrowanych osób na forach była tylko w dniu zarejestrowania, znaczna część z zarejestrowanych i odwiedzających to forum zagląda jedynie w razie kłopotów i potrzeby uzyskania pomocy. Także pomyśl do ilu diagnostów docierasz i czy czasami Ci co czytają nie są właśnie tymi uczciwymi diagnostami, niosącymi pomoc, starającymi się cokolwiek zrobić dla poprawy pracy naszego środowiska i czytając Twoje "prasówki" krew w nich się gotuje.

 

Może trzeba zmienić formę przekazu i target...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pomysłowych reperacji:

VD5iyxO.png

 

Osłonę przegubu sam tak musiałem naprawić żeby nie nałapać piachu. Ale to była gruba folia po mrożonce Hortex, a nie jakiś badziew z biedromki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje "prasówki" krew w nich się gotuje.

we mnie też .A niestety ale nie moje prasówki tylko organów kontrolnych i osób patrzących na to wszystko nie przez różowe okulary .
Także pomyśl do ilu diagnostów docierasz
to jak wy chcecie dotrzeć do wszystkich nie zainteresowanych..bo do nich w pierwszej kolejności trzeba by było..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także pomyśl do ilu diagnostów docierasz i czy czasami Ci co czytają nie są właśnie tymi uczciwymi diagnostami, niosącymi pomoc, starającymi się cokolwiek zrobić dla poprawy pracy naszego środowiska i czytając Twoje "prasówki" krew w nich się gotuje.

Natomiast niezłą pożywkę mają wszelkiej maści pismaki robiący artykuły na zamówienie MI i TDT.

 

Kowal nie wiem czy wiesz ale takimi paszkwilami sam sobie strzelasz w stopę bo wśród projektów jest również pomysł by emeryci nie mogli być diagnostami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by emeryci nie mogli być diagnostami.
i co mam płakać z tego powodu - przecież jest tylu młodych na moje miejsce. Tyle rzeczy dzieję się w życiu z którymi trzeba się pogodzić -taka kolej losu . Przyszłość narodu w młodych ,wyszkolonych ,ambitnych ... :ok:ok

 

Każdy jest kowalem swojego losu i życia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast niezłą pożywkę mają wszelkiej maści pismaki robiący artykuły na zamówienie MI i TDT

 

I myślisz, że nie wyszukają sobie w internecie tych artykułów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co im dawać na tacy ?

 

Nie wiem, czy to dla nich wielka różnica. Ale przesadą jest nazywanie tego sraniem do własnego gniazda. Co innego, gdyby Kowal sam te artykuły pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co innego, gdyby Kowal sam te artykuły pisał.
według moich obserwacji widzę ,ze są na tym forum osoby które myślą i podchodzą do tematu na zasadzie chcesz oczyści swoje stado - wyrzuć i piętnuj czarne owce .Ale niestety prawda kole nie których w oczy i nie chcą się przekonać ,ze aby zrobić porządek w swoich szeregach to trzeba napiętnować patologie i wyeliminować ludzi którzy naprawdę srają w swoje gniazdo i doprowadzili do tej patologi która jest i pożnij się dziwi ,że jest nagonka . Jednak wizja jest tu inna i próbuje się na siłę zamknąć nam usta - każdy ma prawo do swoich opinii , i twierdzenie ,że ty robisz źle a my dobrze może być różnię oceniana.Czas pokaże kto miał rację i jeszcze raz powtarzam nie liczy się ilość tylko jakość..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy ,że kij ma dwa końce. Pisałem kiedyś jakie jest moje zdanie na ten temat.Dla przypomnienia

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=233818#233818

 

To nie tylko diagnosta ten winny. Gdyby to właściciel pojazdu sam zabiegał o należyty stan swojego pojazdu i zależałoby mu na tym (a nie na pieczątce) to nie dochodziłoby do "patologii".

Aby wyeliminować tych "nieuczciwych diagnostów" trzeba wyeliminować tych "świętych właścicieli"pojazdów...

Jak nie będzie przynęty to ryba nie weźmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak wizja jest tu inna i próbuje się na siłę zamknąć nam usta -

Nikt Ci nie zamyka,wręcz namawia żebyś je otworzył.

każdy ma prawo do swoich opinii , i twierdzenie ,że ty robisz źle a my dobrze może być różnię oceniana.

Więc jaka jest twoja opinia?

Wypowiedz się czy zmiany idą w dobrym kierunku - przecież twoje działania mają chyba na celu wywołanie zmian?

Czas pokaże kto miał rację i jeszcze raz powtarzam nie liczy się ilość tylko jakość..
A to nie wiem do czego przypiąć?

 

Więc żeby wiedzieć co ma czas pokazać, chcę poznać twoje zdanie na temat przyszłości,która właśnie się rodzi?

Chyba, że się nic nie dzieje to sorry, żyjemy w innych światach.

Czy ty chcesz zmian, a jeżeli to jakich?

Co piętnujesz?

Czy wiesz jaka jest różnica pomiędzy dwoma twierdzeniami:

1) ze stu zatrzymanych pojazdów - 40 straciło DR

2) ze stu wskazanych do zatrzymania pojazdów - 40 straciło DR.

 

Możesz łaskawie odpowiedzieć bez wybiegów politycznych na moje pytania?

Czy może nie stać Cię na upublicznienie twoich poglądów?

 

[ Dodano: 17-11-2016, 18:45 ]

Jak nie będzie przynęty to ryba nie weźmie...

Ja to bym ujął tak na czasie:

Jak nie będzie pokusy to nie będzie grzechu :evil:

 

[ Dodano: 17-11-2016, 18:49 ]

Wnioski z badań przeprowadzonych przez dr. Tima Wadswortha są jednoznaczne – seks jest jak dochód, nie wystarczy, że nadążamy za Kowalskimi, prawdziwą satysfakcję daje nam poczucie, że jesteśmy od nich lepsi. Wadsworth rzuca nowe światło na czynniki wpływające na życiową satysfakcję. Niemałą rolę odgrywa tu oczywiście seks, ale wbrew pozorom z poczuciem szczęścia nie jest związana jego jakość, a ilość.

To co wybierasz ilość czy jakość? :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Ale niestety prawda kole nie których w oczy i nie chcą się przekonać ,ze aby zrobić porządek w swoich szeregach to trzeba napiętnować patologie i wyeliminować ludzi którzy naprawdę srają w swoje gniazdo
wskaż proszę gdzie wskazałeś, napiętnowałeś pd artykułami, które zamieściłeś np. diagnosta o nr XXX/D/0000 dopuścił do ruchu .... lub powiadomiłem nadzór diagnosty o nr YYY/D/1111 o ... o jak na razie w Twoim wykonaniu to tylko demagogia i czcze gadanie. Twoje wklejki przypominają mi zeszyt do "prasówek" ze szkoły podstawowej z wychowania obywatelskiego gdzie właśnie wklejało się i artykuły prasowe. Co więcej nie dokonałeś analizy bodajże żadnego artykułu, który zamieściłeś - także odpowiedz szczerze co chcesz w ten sposób osiągnąć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.