Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków

Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

danielg539
Godzinę temu, zbitur napisał:

I wystające blachowkręty na 20-30 mm. wewnątrz sam. też Ci nie sprawiają kłopotu? 

Jeżeli to przestrzeń ładunkowa a nie przedział pasażerski to mi nie przeszkadzają. Jeżeli zamiast szyby zamontowana jest płyta pilśniowa to też problemu nie widzę (ukłony dla tych, którzy pamiętają jeszcze Trabanty). 

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

• kowal

173

• blakop

99

• danielg539

93

• Jacdiag

81

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Chodzi mi o rozwiązania techniczne stosowane w transporcie, o których wspomniałem zresztą. Oczywiście, że w ilości transportu przodujemy. Potomkowie chłopów pańszczyźnianych będą zapieprzać za mi

Też o tym pomyślałem. Ciekawe gdzie jest granica pomiędzy tymi zwierzakami, które można przewozić samochodem osobowym , a których nie można. Raczej tu nie chodzi o wielkość zwierzęcia,czy jego ma

"...to wynalazek jest..." https://sw-ke.latest.facebook.com/JawaCzKlubPolska/videos/569152287197661/

Posted Images

2 godziny temu, aboz napisał:

Skąd takie wnioski?

Masz rację. Zagalopowałem się. A jestem zwolennikiem robienia zdjęć na SKP podczas BO. Przez diagnostyków tracimy cały czas zaufanie i poszanowanie - dlatego rządzący próbując naprawić ten układ starają się kierować nami jak kukłami czy szkolniakami. 

Odnośnik do odpowiedzi
sad_madman
6 godzin temu, zbitur napisał:

I wystające blachowkręty na 20-30 mm. wewnątrz sam. też Ci nie sprawiają kłopotu?  Owszem zgodzę się z Tobą, ale musi to być zrobione fachowo.

Ah.... to już inny temat.

Jakiś przepis zakazuje mi na paca wykonać taki sposób montażu ? Jak sobie zamarzę to wrzucę tam długie śruby po to abym mógł sobie na postoju palnikiem kiełbaski grillować. Ogólnie jeżeli coś nie jest zakazane to jest dopuszczalne. Inne kwestia to walory użytkowego danego rozwiązania. 

Odnośnik do odpowiedzi
Mecher
58 minut temu, sad_madman napisał:

Jak sobie zamarzę to wrzucę tam długie śruby po to abym mógł sobie na postoju palnikiem kiełbaski grillować.

No i mamy pojazd specjalny BAR, tylko czy to druciarstwo jeszcze ?

Odnośnik do odpowiedzi

widzę że temat rzeka się zrobił, od druciarstwa do kiełbasek , brakuje tylko nalewki do kompletu. 🤭

Odnośnik do odpowiedzi
Mecher

No kiełbaski z grilla w takim Partnerze to albo specjalny albo druciarstwo.

A dobra nalewka nie jest zła, Adamowa jest dobrym przykładem 9_9

Odnośnik do odpowiedzi
markes30

Ewidentnie przy montażu nowej przekładni kierowniczej zamieniono przewody ciśnieniowe .

Odnośnik do odpowiedzi

IMG_20201116_092858.jpg

IMG_20201024_095109.jpg

Screenshot_20201109_155402_com.huawei.himovie.overseas.jpg

W pierwszym przypadku jak widać wymiana dowodu została rozwiązana 😆

Edytowane przez sebeklca
Odnośnik do odpowiedzi
Nikita_Bennet

tak patrze na te opony i .... w taczce mam lepsze.
Nie chce sie wierzyć że ktoś na tym jeździ. 

Odnośnik do odpowiedzi
Andrzej89

Właściciel stwierdził że sam będzie robił wymianę zużytych elementów, ko by przypuszczał że coś może pójść źle :)

Kto zgadnie, co jest źle?

IMG_20201124_114534.jpg

Odnośnik do odpowiedzi