Skocz do zawartości

druciarstwo Polaków


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, duchu napisał:

Widząc tą rdzę( ?) na półosi w tyle to bym sie wstrzymał z "nowy".

Rocznik 2018 . serwisowany !!!    Foto przedstawia drążek przedni , a posiada również skrętne tylne koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Przyznać się - kto klepie przeglądy, że to auto jeszcze jeździ ? Zdjęcie zrobiłem dzisiaj w Łodzi.

 

IMG_20210425_194911.jpg

Edytowane przez sad_madman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mecher napisał:

A skąd pewność, że to ma ważny przegląd ?

Tego nie wiem. Wiem, że auto jeżdżone jest. Jednak nie takie auta widziałem, gdzie pieczątka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, sad_madman napisał:

Jednak nie takie auta widziałem, gdzie pieczątka była.

Teraz to już nie wiem, czy się chwalisz, czy się próbujesz tłumaczyć z

 

46 minut temu, sad_madman napisał:

Tego nie wiem

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, sad_madman napisał:

to auto jeszcze jeździ

Pemrzypomniał mi się mój pierwszy pryncypał, który prenumerował periodyk wydawany przez organizacje, której nazwa zaczyna i kończy się na P. Chłop po naczytaniu się tamtejszych mądrści byl przekonany, że w razie W wystarczy w sądzie powiedzieć "na na OBT, żadnej nadmiernej korozji nie zauważyłem,  najwyraźniej musiała powstać po BT", żeby zostać uwolnionym od zarzutów. I taką linię obrony miał praktycznie na wszystkie rzeczy,  których nie podbiłem (a na które podobno skarżyli mu się klienci, w praktyce kablował mnie kolega z II zmiany). Spytałem się go kiedyś czy sam by w takie tłumaczenia uwierzył, że progi skorodowłly na wylot w ciągu kilku dni/tygodni, on na to że "raczej nie" :evil:

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Czolgista napisał:

(...) w praktyce kablował mnie kolega z II zmiany

Ehhh...aż szkoda słów, nerwów itp.itd. - tak po ludzku przykre to niestety 8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 07:29, Andrzej89 napisał:

że zdjęcia nic nie zmienią

Dokładnie. Może nie jest to rozwiązanie na wszystkie problemy ale zdjęcia pojazdu na SKP w jakimś stopniu ograniczą klepanie. Poza tym, że pojazd bedzie musiał być na stacji, co nie wszędzie jest oczywistością, to będzie widać np. takie progi jak na zdjęciu powyżej. Ale swoją drogą felgę ma ładną, w porównaniu z całą resztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bartek24 napisał:

co nie wszędzie jest oczywistością

Tak, tylko musi ktoś to jeszcze weryfikować. Co nam po zdjęciach jak np nikt tego nie będzie sprawdzał. Podejrzewam że na samym początku będzie zamieszanie żeby pokazać że zmiany były potrzebne.

No i sam fakt ze np ciągniki i przyczepy już raczej nie będzie robiła skp 100km dalej tylko lokalna oddalona o np 5 km.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Andrzej89 napisał:

Podejrzewam że na samym początku będzie zamieszanie żeby pokazać że zmiany były potrzebne.

Spokojna głową. Tak jak piszesz na początku będzie polowanie na czarownice. Ale nie matrwiłbym się na zapas, inspektorom TDT nie będzie zależało na przymykaniu oczu na różne uchybienia, zaryzykuje stwierdzenie, że może być odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.