Skocz do zawartości

przyblizony czas trwania badania technicznego auta do 3.5T


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie szefowie na początku co miesiąc robili losowanie do wygrania był rower lub bon na kolacje za kwotę 150zł.Z miesiąca na miesiac coraz rzadziej.A teraz już nie robią nic. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    17

  • berecik

    8

  • KACZY

    5

  • wlodas

    3

To znaczy, że nie rozumiemy, o co chodzi w w biznesie w ogóle ...

A stara życiowa maksym mówi, że aby coś wyjąć, to trzeba to wcześniej włożyć ...

I - że reklama dźwignią handlu ...

 

Jak ja pomyślę, ile ja w ciągu tych moich minionych 10 lat władowałem w reklamę w takiej czy innej formie, to mi resztki włosów z głowy wypadają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D zasada jest prosta. Na naszej stacji jest ścieżka diagnostyczne. Przejechanie jej zajmuje ok 4 min.Potem zejście do kanału itd. Jeśli jest to w miarę nowe auto to na prawdę niewiele czesu trzeba na cały przegląd. Prawdę mówiąc najwięcej czasu zajmuje odczytanie numeru silnika ale już chyba niedługo. Samochód to nie fajna laska, żeby się na nią gapić i gapić i gapić no i gapić. Wyjątek stanowią stare samochody, które zajmują dosyć dużo czasu no ale to są już coraz częściej wyjątki. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

SKP poznań napisał"Panowie co wy na to? Na SKP ogłoszenie (nie pamiętam dosłownie) "wykonując badanie tech. w naszej stacji upominek gratis wartości 10zł.-"

 

To nasza konkurencja bije chyba wszelkie rekordy u nich badanie kosztuje przeważnie 100zł jeśli kwota przekracza 100zł ( np 169z)ł to klient płaci tyle i dostaje na 69zł talon [na balon] na zakup części w sklepie właściciela stacji .

Co wy na to czy to jest legalne i jak z taką konkurencją wygrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to czy to jest legalne i jak z taką konkurencją wygrać?

To jest jak piwo ;) bezakoholowe. Nie do wygrania, przynajmniej na razie.

 

Ale tacy goście rżną gałąź na której siedzą. Był już kiedyś czas, że opłaty za badanie regulował rynek i SKP prześcigały się w obniżkach, a nie było wtedy tyle stacji co teraz. Potem minister wprowadził ceny urzędowe i jednocześnie zaczęło stacji przybywać, bez limitu i oszacowania proporcji ilości pojazdów do ilości SKP. W efekcie mamy z grubsza to co wcześniej. Pewnie niedługo znowu ktoś coś zechce zmienić.

W końcu, będzie przecież nowy Sejm i Rząd, oba bardzo praworządne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Panowie nie czarujmy się jest to nic innego jak lawirowanie pomiedzy oczekiwaniami pracodawcy a prawem !Jest to smutne, ale prawdziwe ! Crying or Very sad

 

uczciwi nie nadają się na diagnostów. żadne prawo nas nie chroni a wymagania coraz większe

 

w zupełności sie zgadzam ztymi stwierdzeniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadne prawo nas nie chroni a wymagania coraz większe

 

były przypadki pobicia diagnosty,sam miałem scysje ale bez rekoczynów ,pomówienia itp.działamy z ramienia urzędu-kiedyś było na pieczątce z upoważnienia iid.....Klienta możemy tylko skarżyć z powództwa cywilnego a moim zdaniem powinno to być z urzędu.zgłaszasz zaistniałą sytuacje na policje ,np . pobicie -i dalej to juz urząd w twoim imieniu wystepuje .w sprawach sądowych sami musimy martwić sie o siebie -żadnej pomocy prawnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.