Skocz do zawartości

przyblizony czas trwania badania technicznego auta do 3.5T


Krzysztof

Rekomendowane odpowiedzi

Mój szef też ma uprawnienia i jedynym efektem było to, że jak ja nie chciałem podbić to on to zrobił jak poszedłem do domu ( np. merc 124, poobcinane linki od hamulca awaryjnego i zdemontowane szczęki :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    17

  • berecik

    8

  • KACZY

    5

  • wlodas

    3

Stacje powinny być własnością starostw i powinniśmy być urzędnikami , a tak to zawsze będziemy pod czyjąś presją bo dla właściciela liczy się biznes

 

[ Dodano: 17-06-2005, 11:42 ]

Kiedy byłem zbyt gorliwy znalazłem się na dywaniku, teraz muszę być bardziej przyjazny dla klienta. Albo tak mam pracować albo szukać nowej pracy, to są chore zasady.Dopuki będziemy zatrudniani przez biznesmenów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Finlandii były państwowe i sprzedali wszystkie, teraz są prywatne ale dalej 30% negatywów i podobno nie spada. W Danii rónież cały sektor sprywatyzowano i tez 27% negatywów. Ale jak mozna u nas podnieść poziom uczciwości skoro za brak pozycji lub gaśnicy nalezy się negatyw i pojzad powinien opuścić SKP na lawecie?

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są stacje w których robi się wszystkie badania z wynikiem pozytywnym i to po niższych cenach,tak zarzadza właściciel a diagnosta się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Po ostatnich wpadkach kilku SKP sytuacja sie poprawia. Moze z czasem wzrosnie swiadomosc spoleczenstwa, przeciez pieczatka lewego przegladu nie zapewni bezpieczenstwa. A moze zlamac swobode obywatela i przypisac badanie samochodu w okreslonej SKP? Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A propo zaniżonych cenników to ja osobiście się spotkałem, że firma taksówkarska ma ustną umowe z właścicielem skp, że stacja jego nie pobiera opłat za badanie dodatkowe dla taxi.

Prawa rynku, ale mam nadzieje, że do czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciel skp zawsze moze powiedziec ze badanie bylo wykonane ,a to ze nie pobiera za to "siana" to jego sprawa i jego podworko

 

[ Dodano: 05-08-2005, 13:33 ]

I co ?... I nic !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda - jeśli za jakieś czynności obowiązują ceny urzędowe - taką a nie inną kwotę właściel SKP powinien wykazać jako swój przychód. Jeśli tegonie robi - popełnia przestępstwo skarbowe :D

Inna sprawa, że on może od Klienta nie wziąć tych $ - ale wykazać je musi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnikowo o tomi chodzilo bo przy jakiejs kontroli to takie zeczy szybko wyjda. zapBaci pare zlotych dochodowego, i czesc . a prawie wszystkie taxi ma u siebie na przegladach. A to duzy dochod nawet w sredniej wielkosci miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy na to? Na SKP ogłoszenie (nie pamiętam dosłownie) "wykonując badanie tech. w naszej stacji upominek gratis wartości 10zł.-"

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie - to ewidentne podkopywanie solidarności środowiska - choć w świetle prawa wszystko jest OK (niestety) ...

To wszystko może inaczej wyglądać - ale finanse wyzwalają wśród ludzi różne uczucia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od człowieka i od sytuacji na rynku pracy. Jeśli ktoś ledwo zipie i ma rodzine na utrzymaniu to nie będzie podskakiwał szefowi tylko wszystko zrobi aby zachować swoje miejsce pracy ! Myśle, że to nie tylko w naszym środowisku, ale ogólnie jest jak jest w naszym kraju ! Sumieniem i uczciwością rodziny nienakarmimy ! Starajmy się w tym labiryncie tak postępować aby w miare wszystkie strony zadowolić a i nasze poczucie sprawiedliwości i uczciwości nie spadło na same dno :) Dobrze, że mamy takie forum i możemy sobie "pobabulić" ponieważ wiem , że nie jestem sam z tymi problemami i zaraz jakoś raźniej się czuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej dziedzinie niestety (dla mnie stety :D ) jestem odosobniony. Moi przełożoni nigdy na mnie nie naciskali (prosili owszem niejednokrotnie) a pewnie dlatego, że pracuje jeszcze w przedsiębiorstwie państwowym (tak, tak) :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z S.K.P-POZNAŃ coś wspomnieli o upominku za 10 zł...może to i złe ale w jaki sposób przyciągnąć (w miare szybko, bo solidność i uczciwość to za mało) klientów na nowo otwartą SKP? ja wprowadziłem darmowe bilety do kina, czy to złe skoro firma się na to zgodziła?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wiem, kto to robi w Waszej okolicy :D

Inni też - i co z tego ?

W świetle prawa jest to dozwolone - nikt mu tego nie zabroni robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bileciki panie Norbercie mają się dobrze, czasami są takim miłym pocieszeniem dla klienta którego samochód niezostał dopuszczony do ruchu a czasami zwykłą nagrodą za to że klientowi chciało się przyjechać akurat na koniec miasta do nas a nie zrobić przeglądzik gdzieś w centrum...A i kino ma jakiś przerób :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.