Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Brytyjczycy rozważaja rezygnację z badan technicznych


Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

" Centrum Adama Smitha (CAS) w Wielkiej Brytanii proponuje ..." artykuł "pod publikę - moim skromnym zdaniem.

Napisano

To nie dla reklamy( nie miałem takich intencji), ale dla zbicia temperatury odczuwalnej..... i od tak do poczytania:icon_wink::silent:

Napisano

Skomentowałem artykuł, a nie Twój wpis ?

Piwko na ochłodę :)

  • Piwo 1
Napisano
1 minutę temu, mirek_handlarz napisał:

Piwko na ochłodę :

Dobrze by było:silent:

Napisano

Większych bzdur napisać nie mogli;

Tak jakby 35 % aut jeździło bez kierowców, a na nadmierną prędkość Korwin Mikke miał receptę już dawno;

zmniejszyć ją do zera i nie będzie wypadków ,,,

Napisano

Sezon ogórkowy, jak co roku w okresie wakacyjnym, to czego się spodziewać ?

Jak widać, niektórym słoneczko nieżle w czerepy przygrzało ...

Napisano
1 godzinę temu, markes30 napisał:

wychodzenie z Unii Europejskiej.

W tym stanie rzeczy..... Ciekawe czy "nas" to dotyczyć nie będzie ? Póki co...  do września jeszcze kawałek czasu jest...

Napisano

Kiedyś nie wyobrażano sobie świata bez ZSRR

Wracając do tematu gdzieś widziałem artykuł że auta VW które nie zgłoszą się do serwisu nie będą przechodzić badań technicznych z wynikiem pozytywnym , czyli sezon ogórkowy

Napisano

W Ukrainie nie ma badań i żyją.

W niektórych Stanach USA też nie ma.

Także można z różnych stron podać różne przypadki, że jednak można...

Ale tak jak pisze @Tomek D:

16 godzin temu, Tomek D napisał:

Kiedyś nie wyobrażano sobie świata bez ZSRR

 

Napisano
31 minut temu, blakop napisał:

W Ukrainie nie ma badań i żyją.

To jest trochę szerszy problem. System został zlikwidowany, bo nie działał w ogóle. I w tym "w ogóle" nie ma grama przesady. Teraz chcą go odbudować, ale na innych zasadach. Tyle tylko, że pozostanie problem korupcji i znów może się okazać wielkim niewypałem. Rozmawiam czasem z klientami z UA, bo mam ich sporo i mniej więcej wiem jak to wyglądało kiedyś. O stanie technicznym pojazdów nie ma co wspominać.

Napisano
7 godzin temu, aboz napisał:

O stanie technicznym pojazdów nie ma co wspominać.

Podobnie jak o sposobie uzyskania prawka ,,,

Napisano (edytowane)
8 godzin temu, blakop napisał:

W Ukrainie nie ma badań i żyją.

Nie do końca - przeglądy nie dotyczą tylko pojazdów do 3,5t - reszta "ma" robić - ale to chyba bez znaczenia 

Edytowane przez IVVO
Napisano
Dnia 7.08.2018 o 07:25, blakop napisał:

W Ukrainie nie ma badań i żyją.

W niektórych Stanach USA też nie ma.

Na Ukrainie masz rację, jak masz w domu produkt Michaiła Kałasznikowa.

W USA zaś, rozbudowany jest system pozwów cywilnych do tego stopnia, że jak komuś najedziesz kołem na stopę, to będziesz płacić odszkodowanie jeszcze wnukowi "ofiary".

  • Piwo 1

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.