Skocz do zawartości

Hyundai I30 rok produkcji.


Galaxy_13

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Paprock napisał:

CoC wystawiono w styczniu ma rocznik modelowy 2018 wyprodukowany we wrześniu 2017. Może tak być?

Chyba jednak nie. Dokumenty do kompletacji pojazdu powinny być wystawione przed jego wyprodukowaniem. Inna sprawa, że czasem może pojazd wrócić na linię i zostać zmieniony wg. nowej kompletacji. Ale to są zawiłości produkcyjne i ciężko w takim przypadku mówić o faktycznej dacie produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedź autora nie jest ani żartem, ani dowcipkowaniem. Chciał coś sprawdzić to sprawdził.

A to czy zdefiniujemy to jako "sprawdzenie", "ustalenie", "potwierdzenie" nic do rzeczy i do meritum sprawy nie wnosi.

 

Czyli jakby napisał, że chce tylko porównać to Ty akurat byś nie pomógł? No to może dobrze, że nie napisał... Takie przykłady dają jasny przykład na ile warte są netowe dekodery. Nie wiem jakich niezdrowych ryb się najadłeś, że widzisz tu dowcipkowanie.

Najlepiej zapisz sobie Logena na czarną listę i już nigdy w niczym mu nie pomagaj, skoro tak bezczelnie z Ciebie zakpił.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2018 o 13:09, cezary napisał:

nic nie wymyślam szanowny kolego, trzeba wiedzieć kiedy i gdzie jest czas na żarty i dowcipkowanie.

Ustalenie roku produkcji,to nie do końca UD. W Bydgoszczy jeden diagnosta za ustalenie nie prawidłowego roku produkcji stracił uprawnienia. Sąd , nawet nie wziął pod uwagę, że ustalił on rok produkcji na podstawie katalogu ITS. Zresztą sama instytucja która tworzy ten katalog, nie pomogła w sądzie skazanemu, twierdząc że "katalog jest instrumentem pomocniczym". Jedynie Homologacja poj.,oświadczenie producenta, dow.rej w których zawarty jest rok produkcji są wiarygodnym źródłem. W Bydgoszczy wprowadzono te kryteria ustalania roku produkcji. Muszę powiedzieć że klienci dostarczają oświadczenia producenta,a dilerzy marek nie robią problemów.A i diagnosta zadowolony,no może handlarze mniej.Chociaż znam takich co też mówią że oferuje auto o autentycznym roczniku.No i zdarza się tak że handlarz mówi kupiłem w Niemczech 2012, a to 2011. W pojazdach sprowadzanych z USA rok produkcji i miesiąc są wydrukowane na tabliczce znamionowej.Miałem kiedyś dwa przypadki zdrapania tych danych.Klient został poproszony dostarczenie  oświadczenie producenta o roku produkcji. Więcej  go nie widziałem

Edytowane przez Tomasz56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.