Skocz do zawartości

Hyundai I30 rok produkcji.


Galaxy_13

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
24 minuty temu, Logen napisał:

no właśnie gdzie nie rozkoduje to wyskakuje 2007 a na tabliczce znamionowej pojazdu 12/06... tak że dużo warte te rozkodowania nie są

no to pewnej rzeczy nie rozumiem, masz podany rok na tz, to po co wrzucasz na forum zapytanie o rozkodowanie roku produkcji, każdy stara się pomóc z całej mocy, a Ty  piszesz, że to wszystko o kant d.. można rozbić, dla mnie niepoważne. :noOK:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie bardzo dobrze, że pokazał Wam ile warty są dekodery nawet przy takiej jednomyślności z różnych źródeł.

Polecam szczególnie użytkownikom wiadomego programu z centralnej Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu miałem na badaniu samochodzik, który już był zarejestrowany w Polsce i w dowodzie miał wpisany rok produkcji 2007, natomiast na tabliczce 12/06 no i z czystej ciekawości sprawdziłem jak go rozkoduje autovin... 2007, następnie przeglądałem strony internetowe, które tutaj u was podpatrzyłem i każda która rozkodowała pojazd wyświetlała datę 2007. No to zapytałem jeszcze tutaj chcąc zobaczyć czy ktoś to rozkoduje na 2006 czy nie... Efekt widać... 

Wydaje mi się że jedynie strony które podają dokładną datę dzień, miesiąc, rok są w jakiś sposób wiarygodne... reszta to na zasadzie raz się uda a raz nie :P.

Edytowane przez Logen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że trudno to nazwać oczywistą omyłką/niezgodnością.

To jest pochopnie i nieprawdziwie ustalony rok produkcji pojazdu. Wątpię aby komukolwiek omsknął się palac na klawie.

 

 

No też... Nosz kto to widział, żeby za Ustereczką Drobną po dekoderach, po forach latać! ;-) 

 A na ile ta Usterka potrafi być Drobna, to warto z tym linkiem się zapoznać: http://www.diagnostasamochodowy.pl/2018/cena-zlego-prawa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paprock to można samemu, a tak to przetestował innych i zrobił z nas ....., 

2 minuty temu, blakop napisał:

I właśnie bardzo dobrze, że pokazał Wam ile warty są dekodery nawet przy takiej jednomyślności z różnych źródeł

bardzo źle, gdyby pytanie brzmiało: na tz mam 12/06, proszę sprawdzić dekoderami czy to się potwierdza, to by było wszystko ok, łącznie z tym że dekodery są zawodne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blakop napisał:

I właśnie bardzo dobrze, że pokazał Wam ile warty są dekodery nawet przy takiej jednomyślności z różnych źródeł.

Polecam szczególnie użytkownikom wiadomego programu z centralnej Polski :)

To ja dodam jeszcze dokumenty CoC roczniki od 2006 w górę, gdzie świadomie niesprzedane egzemplarze jesienne wyciąga się na styczeń i mamy pełny obraz jakości ustalania rocznika.

Po prostu robi się z nas idiotów ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym mówi styczniowa data wystawienia dokumentu dla pojazdu, który wyszedł we wrześniu z fabryki ?

O dziwo tylko pojazdów nie sprzedanych do końca roku ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może mówić, że CoC wystawiono w styczniu ma rocznik modelowy 2018 wyprodukowany we wrześniu 2017. Może tak być?

O szczegóły producenta pytać, albo wertować oświadczenie producenta o danych i informacjach o pojeździe niezbędnych do jego rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, blakop napisał:

Cezary wymyślasz...

nic nie wymyślam szanowny kolego, trzeba wiedzieć kiedy i gdzie jest czas na żarty i dowcipkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.