Skocz do zawartości

Jedna literka VINu inna - ktoś zarysował numer VIN


STRer

Rekomendowane odpowiedzi

Forum to ludzie. Ludzie są potężni - to prawda :)

 

Generalnie nie bardzo rozumiem, co w ogóle mogło budzić wątpliwości w tym znaku. A autorowi wątku polecam pokazać diagnoście to forum i powyższe wpisy, a jeśli to beton to zmienić SKP.

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blakop

@Paprock

@JANUSZ60

@cezary

@wojteczek

Generalnie masakra, pojechałem do kolejnego diagnosty w okolicy i powiedział, że dla niego to jest literka Ż, no ale mówi, że skontaktuje się z Mitsubishi (tak paprock wcześniej nie podałem Ci modelu auta, umknęło mi to, sorki) Zadzwonił do jakiegoś autoryzowanego Warsztatu samochodowego Mitsubishi zamiast do jakiejś SKP, albo chociaż do biura Mitsubishi powiedzieli mu, że się z takim czymś nie spotkali. No nie podpił, mówię dobra i zadzwonię do rzecznika pzmotu może coś podpowie, i nie myliłem się powiedział, że mitsubishi seryjnie takie Z przekreślone robi i jest to autentyczne z tym, że w mojej okolicy jest mało tego typu samochodów (Sobie pomyślałem że Ci diagności bo byłem u dwóch nie mieli żadnego samochodu tego pokroju) I jeszcze zobaczyłem filmiki na YT z vinami mitsubishi (już nie wiem czy za radą paprocka czy nie ale mniejsza o to) no i tam stosowali właśnie takie Z przekreślone 

Pomyślałem sobie skoro oni się nie znają pojadę na jakąś renomowaną stacje skp wyszukałem w google z dużą ilością opinii i pojechałem z samochodem do skp, powiedziałem wszystko diagnoście i powiedział, że wszystko jest autentyczne oryginalne, że tamten diagnosta musiał być nieźle czepialski no i generalnie wszystko jest w porządku i tak jest oryginalnie 

Do tego wy ciągle pisaliście,że jest na pewno oryginalny, a dziś pojechałem, no a diagnosta nie chciał podpić. Musiałem wyszukać lepszą stację diagnostyczną

Generalnie to dziękuje wam za odzew i wszelką pomoc na prawdę wielkie dzięki 

Może diagności przeczytają ten wątek (oby) i zmądrzeją

Edytowane przez STRer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2018 o 12:52, blakop napisał:

nie bardzo rozumiem, co w ogóle mogło budzić wątpliwości w tym znaku

To tylko kolejny przykład, jak bardzo nam diagnostom brakuje wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Brakuje szkoleń, spotkań czy choćby bywania na takim forum,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JANUSZ60 napisał:

To tylko kolejny przykład, jak bardzo nam diagnostom brakuje wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Zgadza się, ale czemu się dziwić, jak znaczna część diagnostów to młodzież bez doświadczenia lub emeryci z różnych służb, którzy znaleźli sobie fuchę aby dorobić a wcześniej z pojazdami nie za wiele mieli do czynienia.

Swoją drogą to jak diagnosta w tym numerze nie mógł odróżnić Z od Ż to jakim znakiem dla niego była 8 jak to nijak 8 nie przypomina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, danielg539 napisał:

[...] to jakim znakiem dla niego była 8 jak to nijak 8 nie przypomina?

 

- dwa makarony splecione w nieudany warkoczyk  :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A to tylko tak dla podsumowania, że w niektórych pojazdach spotyka się literę Z z taką delikatną kreseczką. Dla zaspokojenia ciekawości obrazki 

 

 

Zet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Paprock napisał:

w niektórych pojazdach spotyka się literę Z z taką delikatną kreseczką

Oraz cyfrę 0 złożoną z dwóch nawiasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.