pieter77 Napisano 16 Wrzesień 2018 Napisano 16 Wrzesień 2018 Witam kolegów, jak Wy podchodzicie do tematu scenica który ma VIN we wnęce koła zapasowego a gazownik zamontował tam zbiornik gazu? Ja informuję klienta (jeszcze przed badaniem) że nie można odczytać numeru (bo go zbiornik zasłania) i się z nim żegnam. A jak Wy robicie (wiem, że powinien być "N")?
Paprock Napisano 16 Wrzesień 2018 Napisano 16 Wrzesień 2018 Tak jak tam i sto razy już o takim przypadku było: https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/10859-badanie-okresowe-lpg/&do=findComment&comment=203009 https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/12230-negatyw/&do=findComment&comment=255191
Rekomendowane odpowiedzi