Skocz do zawartości

Wędkarstwo :-)))


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Hudas napisał:

że jest przygotowany na każde warunki

Pogodowe ok:icon_wink:.  Ale widzę brak sprzętu do mojej " ukochanej " metody połowu jakim jest spining:/ . A ogólnie pozdrawiam wędkarza :OK:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny sprzęt..... ino drobna uwaga....

Ciekawe co by się stało kierowcy i pasażerowi, jakby samochód dostał dzwona od tyłu....?

Edytowane przez keymil7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, keymil7 napisał:

co by się stało kierowcy i pasażerowi, jakby samochód dostał dzwona od tyłu..

pomijając skutki samego uderzenia, wędki chyba nic by specjalnego nie zrobiły, same uległyby uszkodzeniu cofając się, natomiast gdyby kierowca tego pojazdu przyłożył komuś w tył no to wtedy ......:cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, blakop napisał:

Jak dla mnie N za taką konfigurację w trakcie badania. 

poproszę o prawną podstawę dla N, ponieważ do teraz nie wiedziałem, że mam przepis (którego niestety nie stosuję) na właściwe ułożenie bagażu w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewłaściwe uchwyty do mocowania ładunku (bez homologacji) albo coś w ten deseń.

Ja rozumiem, że tzw. wędkarze sikają w majty na widok tego sprzętu, ale pozostaje zdrowy rozsądek co do sposobu zabezpieczenia ładunku - tym bardziej w przypadku instalacji na stałe zamontowanej w pojeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blakop napisał:

Niewłaściwe uchwyty do mocowania ładunku (bez homologacji) albo coś w ten deseń

ze zdjęć to raczej samochód osobowy, a w takim przewozimy bagaż, a idąc twoim tokiem rozumowania ( w tym konkretnym przypadku) to i na walizkę w bagażniku potrzeba by homo, chyba masz jakąś awersję do wędkowania (wędkarzy), ponieważ zawsze stajesz w tym temacie w kontrze, przyznam jednak Ci rację, że tak sprzętu bym nie przewoził ze względu na możliwość jego uszkodzenia nawet przy ostrzejszym hamowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie walizka leży w bagażniku - ok. Jeżeli ktoś w bagażniku zaczyna sobie montować dodatkowe półki na walizki - i to w taki sposób, że na pierwszy rzut oka widać, że półki te sprawią, że bagaż podczas hamowania wpadnie do przedziału pasażerskiego to chyba jednak powinno to diagnostę zainteresować... Wy mordercy ryb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, blakop napisał:

idź mi z rybą

Nie wiesz co dobre , a w dzisiejszych czasach można rzec " królewskie " jedzenie ( w PRL-u wszędzie dostępne i tanie ) - szkoda , że choć to nie wróci.

 

24 minuty temu, blakop napisał:

pluje tymi ościami

@blakop uwierz mi przy takim dużym filecie można delektować się z zamkniętymi oczami ( a jaki smak...... i zapach.....). W sobotę jadę na ryby.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem różne postacie zawsze po nich spawałem. Wszystko tylko nie śledź, przynajmniej dla mnie, może innym podchodzi, mnie nie odpowiada. 

Ale fajnie się je łowi oczywiście nie na sieć tylko wędka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kurant2000 nie to żebym Cię namawiał , ale jak będziesz miał okazje to spróbuj wędzonego i najlepiej co wyjętego z wędzarni, na pewno nie pożałujesz ( mięso nie jest takie " ciężkie " ). Akurat ja mam awers do rolmopsów ( szczególnie na ogniskach, grillach wszelkiego typu )bo

4 minuty temu, kurant2000 napisał:

zawsze po nich spawałem

A co do :

8 minut temu, cezary napisał:

zwłaszcza matias

To i owszem :ok( ale dzisiaj smaku żeśmy narobili ) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
10 godzin temu, cezary napisał:

na co to wyciągnąć

Myślę..... , że plecionka tytanowa " dałaby " sobie radę, ale...... jak takie " paskudztwo " odhaczyć/wyczepić , żeby Cię nie ugryzło/zraniło?:icon_wink:

Niektóre te " paskudy " dają do myślenia ( pod kątem kompania/pływania w różnych wodach ) Brrrrrrr... aż strach pomyśleć.......:icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co wyczepiać? Zawiesić w wędzarni na tym co trzyma w pysku i niech  po całości się wędzi. 

Co do kąpielisk, to cóż... Przed rekinem i piraniami bym nogi brał za pas. W polskich wodach nie straszny zaskroniec ani piżmak. Podobno dawnymi czasy sumy-olbrzymy zakusy na kąpiące się dzieci wykazywały. Ale nie wiem ile w tym prawdy. Pamiętam, że ze sprzętem było krucho i jak zobaczyłem szczupaka większego ode mnie, to nie zarzucałem robaka. Szkoda było mi leszczynowej wędki do połamania. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.