Skocz do zawartości

Wędkarstwo :-)))


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że karpie te same wypływały/wyłaziły na brzeg ;D,  przynajmniej ( ja,  jak  " byłbym  karpiem " - to bym tak robił :silent: ). ;-)

Miło take....... dorodne " sazan - y " się ogląda. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, blakop napisał:

Przecież Wy podobno macie zasady - nic nie zabieracie do domu tylko buch sztukę do wody ?

Ale porobią sobie fotki, na noc do namiotu, by nie zmarzli (czyli można by wykorzystać), a rano oczywiście wypuszczą do wody ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blakop napisał:

Przecież Wy podobno macie zasady (...)

Zasady oczywiście są,  " jak wszędzie " .

 

Godzinę temu, blakop napisał:

(...) nic nie zabieracie do domu tylko buch sztukę do wody

Tak, w zupełności się z Tobą zgadzam,......  ale " czasami trafiają się wyjątki " - ( kiedy np. planuję, mam ochotę na kolację z żoną ),  oczywiście nie mówię o rybach małych ( niewymiarowych ) i tych największych, ale wszystko w granicach dobrego wędkarskiego smaku i rozsądku ( no i zgodnie np. z limitami panującymi na łowisku ). :icon_wink:

Wychodzę z założenia, że wędkarstwo to rodzaj hobby i sportu, a nie sposób na " zapełnianie lodówki " i dlatego też jestem/czuję się wędkarzem. O! ;-)

Ps ( Kolacje są...... nie często - chyba, że podpadnę :silent: ) więc u mnie głównie dominuje zasada - Złów i Wypuść ! :icon_wink:

 

Edytowane przez leski66
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Teraz już wiem czemu w niedzielę woda była jakby " zaczarowana " ( dosłownie nic nawet nie " pukło " ) : 8/

branie.JPG.d78f946ae92af22a01277d994237259c.JPG

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "Bolek" się Tobie meldował??!!

No to już wiemy kto był jego oficerem prowadzącym Tomku... Przepraszam - Panie poruczniku czy tam kapitanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, ale nie mogłem się oprzeć :) No bo co to za nazwa ryby?

No i jeszcze jedna sprawa... TW "Bolek". Jakie ma hobby? A kolega Tomasz jakie? I wszystko nam się w tym właśnie temacie ładnie łączy i układa :)

"Przypadek? Nie sądzę" (a to z kolei też cytat z ulubieńca Tomka) 😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - a jak pieczątki urzędowe stawiasz to Ci się nie myli? Wiesz - tu SKP, tam SB... No początek jakby podobny - łatwo o wpadkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomek D napisał:

Zameldował się pierwszy Bolek , 63cm 2,1kg

Myślę, że to dopiero jest początek... Tak trzymać . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
14 godzin temu, cezary napisał:

(...) ale schwycony na dwie pinki i  wyholowany na bolonkę.

Widocznie pływał w poszukiwaniu " deseru ". :smile:

Cieszy oko, ekstra, moje gratulacje ! :564:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
9 godzin temu, Tomek D napisał:

(...) działo się

Można sobie wyobrazić - ekstra, lubię taką " adrenalinkę ", a przypon jak przypon - " podmęczony " to strzelił, lub łowca chciał za szybko zdobycz zobaczyć i hamulec w sprzęcie ciut przy mocno dokręcił :smile:

Połamania :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.