Skocz do zawartości

Siatkówka i inne


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

naszym sił i umiejętności starczyło na 5 meczów raczej ze słabszymi, no może z Iranem grali dobrze, teraz cięgi aż żal było oglądać, dobrze, że chociaż Vive pograło pięknie i pokonało klub z Niemiec w LM. 

wygraliśmy z Serbami, tylko miałem wrażenie, że im nie bardzo zależało, q... zawsze trzeba ponarzekać nawet jak jest dobrze, ot taka polska przypadłość, jesteśmy e szóstce, walczymy o medale:biggrin:, w ręczną Płock też wygrał :viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby jeszcze raz mecz z Serbami? wydaje się blisko tego scenariusza, oby zasada do "3 razy sztuka" tym razem się nie sprawdziła, chyba wybiegłem w przyszłość, ale pograli i ta gra napawa optymizmem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cezary napisał:

oby zasada do "3 razy sztuka"

Myślę, że jak do tego " dojdzie " to z całą stanowczością się sprawdzi...... bo " naszym "  bojowości, jak i hartu ducha nie brakuje.:icon_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to my dołączymy do "Canarinhos".......:ok

Wczoraj w wielkim stylu wywalczyliśmy przepustkę do  najważniejszego meczu turnieju. Jeżeli spełni się sen wielu Polaków ( oczywiście mój też ) to stawiam Wszystkim piwo.

" 3-majcie" kciuki :piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich sympatyków siatkówki. 4 lata temu napisałam,  że mam nadzieję,  że  nasza reprezentacja siatkarzy pomimo odejścia kluczowych zawodników,  którzy zdobyli mistrzostwo,  da radę i nadal będzie w czołówce.

Cieszę się bardzo,  że pomimo wielu niepowodzeń dotarli teraz tak daleko. 

Niezależnie od dzisiejszego wyniku chłopacy zrobili świetną robotę. :-)  

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero dzisiaj bowiem jestem pod takim wrażeniem (chyba jeszcze jakiś czas), że zaniemówiłem, poziom gry, spokój, pewność siebie na najwyższym poziomie Reprezentacji Polski, może suchy wynik finału mówi co innego, ale z przebiegu gry Brazylia nie miała nic do powiedzenia, Nasi Perfekcyjni.:viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie tracenie przewagi pod koniec seta, to owszem, Brazylia miała mało do powiedzenia.Dlatego zgadzam się co do samego wyniku, nie odzwierciedla przebiegu spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał w wielkim stylu. I nie należy odbierać Brazylijczykom zaangażowania i walki. Przecież wykorzystywali nasze słabe chwile do odrabiania strat. Po prostu nie znaleźli na naszych sposobu w tym meczu. Do tego piękna gra Kurka, czym rozbrajał drużynę przeciwników. Generalnie mecz klasa jak przystało na finał mistrzostw świata, a Biało-czerwoni pokazali kim są w światowej siatkówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
18 godzin temu, leski66 napisał:

czekam na Rosję

i się nie doczekamy :nausea:, poszli se na grzybki :hihi:, na ale jak grali w 5 przeciwko 7 Słoweńcom ( siódmy zawodnik Słowenii, taki koń trojański - Wołkow ) i nie wiem czy się z tego cieszyć, z gospodarzem zawsze gra się trudniej.:665:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.