Skocz do zawartości

Motorowery o większych pojemnościach


Sebastian ZG

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszym komentarzem będzie przypomnienie "elastycznym " diagnosta że PORD art2

46) motorower - pojazd jednosladowy lub dwusladowy zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemnosci skokowej nieprzekraczajacej 50 cm3, którego konstrukcja ogranicza predkosc jazdy do 45 km/h;

Na zmanipulowanej pojemności (150cm3) napewno kiedyś wyjdzie na prędkości 45km/h jest łatwiej przy założeniu że nie ma adnotacji w dokumentach (np.brief) dla mnie taki przypadek to pewny donos na samego siebie tylko odsunięty nieco w czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o pojemnosci skokowej nieprzekraczajacej 50 cm3, którego konstrukcja ogranicza predkosc jazdy do 45 km/h;

Za podstawę biorę pojemność :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie taki przypadek to pewny donos na samego siebie tylko odsunięty nieco w czasie.

Zgodziłbym się z Tobą markes30, gdyby nad każdym diagnostą wisiał młot w postaci nieuchronności kary za tego typu przekręty. Niestety w rzeczywistości przechodzą nie takie machloje. Ale ten temat był już wałkowany na forum. I nikt nie znalazł na to recepty.

Jedyna nadzieja w CEPIK'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, bo to nie od pieczątki zależy

A ja nie wątpie, przeglądając ogłoszenia trafiałem na motorek o poj np 80 a w opisie właściciel pisze, że jest zarejestrowany jako motorower

 

Za podstawę biorę pojemność

Ja za podstawę biorę pojemność i prędkość maksymalną (od rzeczoznawcy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prędkość maksymalną (od rzeczoznawcy).

My mamy prikaz z wk wpisywania w adnotacjach prędkości max. i to nie na podstawie swojego widzimisię tylko dokumentacji zagranicznej lub opini rzeczoznawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokumentacji zagranicznej

Dokumentacja zagraniczna też podlega dowolnym poprawką jesli pojazd jest wywożony za granice np z Niemiec do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego wynika ???

Moim zdaniem szukanie głupszego od siebie

A moim zdaniem, że niestety póki wszyscy mają podejście do wszystkiego - bokiem, na lewo - to będzie się utrzymywać opinia, że diagnosta(i nie tylko) za FLASZKE załatwi wszystko (czyli, że za połówkę znajdzie głupiego).

 

Czy to znaczy że aprobujesz tego typu kombinacje

NIE po prostu jak czytam takie fakty to smutno się robi. I przynajmniej widać jak NAS-Diagnostów widzą inni.

I sprawdza się opinia, że in diagnosta głupszy i ślepy - tym lepszy-zawsze bedzie miał klientele.

Refleksja moja taka, że powoli się to zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.