Skocz do zawartości

Czy liczymy dni robocze, czy kalendarzowe


Wacek

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, kurant2000 napisał:

wprowadza w błąd diagnostów.

z tym bym się nie zgodził, DIAGNOSTÓW nie wprowadza w błąd, co najwyżej w zdumienie, ale tylko za pierwszym razem, później nawet na taką głupotę nie patrzą, a tych, którzy w takim przypadku mają rozterki nazwałbym nieco inaczej. ...:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kurant2000 napisał:

nie ma jednoznacznie powiedziane, że kalendarzowe 14 dni liczymy czy robocze,  ot jest dylemat, to które mam liczyć dni?.

Mój Ty Kolego licz te które liczysz przy określaniu następnego terminu OBT.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "Wacek" to aby "Wacek"  ????

Dziwne że zamieszcza reklamy osób i  instytucji które nie posiadają żadnego diagnosty a tym samym stacji

kontroli pojazdów.

A może to jakaś odmiana wielkoluda- chyba że coś przekręciłem lub jeszcze innego Mańka 80.

Pozdrawiam

Przepraszam zapomniałem dodać , bliźniaczo podobny temat ?

https://forum.osds.org.pl/viewtopic.php?p=20060#20060

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, rozmawiałem z Panem "INFORMATYKIEM"  na temat programu SKP PRO , że źle wylicza  ponowne  sprawdzenie usterek w ciągu 14 dni od daty badania. 

14 dni urzędowe liczy się jako kalendarzowe i nie może tak być, że program wylicza więcej.  Badanie było przeprowadzone dnia 04-10-2018 , poprawka nastąpiła 19-10-2018 tj więcej niż 14 dni.  
Odpowiedź Pana informatyka była taka 
"Nie przewidujemy zmiany w tym zakresie. Wyliczana data jest maksymalną wartością, jaka może wystąpić w kalendarzu i tylko od diagnosty zależny jaki termin określi.
My dajemy narzędzie przewidujące wszelki ewentualności (w tym np wystąpienie kolejnych 3 dni świątecznych w trakcie określania terminu). Diagnosta powinien korzystać z niego zgodnie z przepisami."
I co panowie o tym myślicie ? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wacek napisał:

I co panowie o tym myślicie ? 

a to, że to  diagnosta jest od wyznaczania i określania terminu badania, i tylko on za to odpowie jak źle wyznaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chciałem zauważyć,że kto ma problem z liczeniem dni po N niedługo będzie miał jeszcze jeden:

 

"za przeprowadzenie badania technicznego po wyznaczonej dacie – w przypadku przeprowadzania badania technicznego po upływie 45 dni od wyznaczonej daty tego badania"

 

Edytowane przez Grzegorz Łódź
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrc69 napisał:

Jak stanie to czym prędzej czymś to usztywnić (w gips go???).

 

Czy to są rady dla WACKA czy też dla wacka no takiego wacusia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, praktyk napisał:

Czy to są rady dla WACKA czy też dla wacka no takiego wacusia ?

głodnym chleb na myśli 

 

2 godziny temu, wrc69 napisał:

Jak stanie to czym prędzej czymś to usztywnić

to zawiąż wtedy ciśnienie nie zejdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.