Skocz do zawartości

WAŻNE CEPIK JUŻ NADCHODZI !!!


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

NADSZEŁ CZAS PANOWIE

 

SZYKUJCIE SIĘ NA CEPIK!!!

 

ZWARCI I GOTOWI OD 01.01.2006 R. :!::!::!:

 

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

LUB ZAPYTAJCIE SWOJEGO STAROSTĘ :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę to od podsszewki - na razie jest tam mała czkawka ...

Mam nadzieję, że po wypiciu kilku łyków wody przejdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdańsk - 1 SKP, Wejherowo - 1 SKP, Lubań - 1 SKP. Inne programy - 6 innych SKP (w tym 4 to ITS).

To tyle o NORCOM-ie i pilotażu - a raczej jego braku na dzień dzisiejszy. O sprawie będę informował na bieżąco :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam juz sygnał z naszego WK, że coś się dzieje! Jak tam dojadę (muszę złozyć dokumenty odnosnie poswiadczenia zgodnosci itd), a dowiem sie czegos ciekawego - dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem wczoraj w WK i starosta mówił że prawdopodobnie od lutego będziemy przesyłać dane drogą elektroniczną do CEPIKU :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. W Bydgoszczy trwają intensywne prace, gdyż pismo z MSWIA wkońcu drgnęło. Niedługo stacje otrzymają szczegóły co do wdrażania CEPIKu na SKP. Mamy nadzieję, że czytnik kart kryptograficznych będzie już wybrany i zaproponowany przez autora programu tak by bezbłędnie współpracował z ewidencją komputerową STACJI 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

No właśnie.

 

Biorąc pod uwagę datę pierwszego postu ( styczeń 2006) z jego alarmującą wymową "Nadchodzi" z trzema wykrzyknikami, śmiem twierdzić, iż swą podróż zaczął w Grenlandii. Na dodatek porusza się tip-top'kami i jest gdzieś teraz na dnie. Na dnie morza Północnego. Do przebycia ma jeszcze circa 3K km. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przebycia ma jeszcze circa 3K km.

jakaś nowa jednostka długości

może lepiej 3 Mm

udzielili rabatu 50%

dopiero udzielą od stycznia

a nóż/widelec komuś w MI się odmieni i anulują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Szczerze mówiąc jedyne co się ruszyło w CEPIK-u ws SKP to zmiana ludzi, którzy od nowa go wprowadzają. Jakimś dziwnym trafem od tego czasu znowu władze w MT się zmieniają a CEPIK-u jak nie ma tak nie ma. Dwa lata temu jeszcze wierzyłem, że wejdzie. A jak wejdzie to dopiero zamiesza jak dane SKP spotkają się z danymi rejestracji. Lepiej niech zostanie sama data następnego badania. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Bogusławie - dane tego samego pojazdu pomiędzy jednym WK a drugim czesto nie mogą się "spotkać" (inne wersje aplikacji, ciągłe zmiany struktury katalogu ITS), a pomiędzy WK a SKP to nawet sobie tego nie wyobrażam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ku ścisłości. Pewien Dziennik opublikował w 2006r. informacje przy okazji innego artykułu, iż rocznie stacje kontroli pojazdów przekazują na budowę CEPIK 25 milionów nowych złotych. Od 1.01.2008r. jeśli dane te są wiarygodne stacje będą przekazywać 12,5 mln. PLN na CEPIK. Chce wierzyć, że tyle pieniędzy spowoduje, iż CEPIK SKP powstanie.

 

źródło: Dziennik z 30.06.2006r. strona 25 dział ekonomia.

5ae1a34a19dda_CEPIK_opata.jpg.ee7d002fd3f853a2c3f5a0adfafeac60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że 169 to OK, nie wzieli pod uwagę pojazdu uszkodzonego jeszcze :x

Ale z tym 2 zł to przesadzili (chodzi mi o słowo "z tego 2zł") :o

Tak znają nasze przepisy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.