Nowicjusz Napisano 11 Październik 2018 Napisano 11 Październik 2018 (edytowane) Takie zapytanie. Jakie wysokie i szerokie bramy macie na stacji okręgowej ? Edytowane 11 Październik 2018 przez Nowicjusz Cytuj
wrc69 Napisano 11 Październik 2018 Napisano 11 Październik 2018 wys/szer: 4,49/3,86 Znalazłem w protokole oględzin i badań (okresowych) TDT, bo sam nigdy nie mierzyłem. Cytuj
Paprock Napisano 12 Październik 2018 Napisano 12 Październik 2018 - ale łapią się w wytycznych, to znaczy przekraczają minimalne wymiary podane w rozporządzeniu, w którym określono, że: 8. Wymiary bramy wjazdowej i wyjazdowej stanowiska kontrolnego nie powinny być mniejsze niż: 1) 4,1 m - wysokość bramy; przy czym dopuszcza się wysokość 3,1 m dla stacji kontroli pojazdów przeprowadzających badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz przyczep przeznaczonych do łączenia z tymi pojazdami; 2) 3,4 m - szerokość bramy. Cytuj
smaug Napisano 12 Październik 2018 Napisano 12 Październik 2018 wys/ szer 4.20/4.02 wymiary z protokołu TDT Cytuj
adam1501 Napisano 12 Październik 2018 Napisano 12 Październik 2018 3 godziny temu, Paprock napisał: ale łapią się w wytycznych Przecież nie mówię, że nie spełniają wymagań. Mówię, że są niepraktyczne. Cytuj
JANUSZ60 Napisano 12 Październik 2018 Napisano 12 Październik 2018 3 godziny temu, Paprock napisał: przy czym dopuszcza się wysokość 3,1 m dla stacji kontroli pojazdów przeprowadzających badania techniczne pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz przyczep przeznaczonych do łączenia z tymi pojazdami; Ten zapis jest ciekawy, najpierw opłata a potem się zobaczy, czy wejdzie ,,, Cytuj
danielg539 Napisano 12 Październik 2018 Napisano 12 Październik 2018 12 minut temu, JANUSZ60 napisał: najpierw opłata a potem się zobaczy, czy wejdzie ,,, Jeszcze kilkanaście lat temu wszystko wchodziło wchodziło, ale tera busy miewają ponad 3,5 m wysokości. 21 minut temu, adam1501 napisał: Mówię, że są niepraktyczne. Jeżeli wjazd i wyjazd są na wprost przez 30-40 m to bramy o szerokości 3,8 m są wystarczające. Cytuj
adam1501 Napisano 15 Październik 2018 Napisano 15 Październik 2018 No może być problem ze specjalnymi SZ, które mogą mieć 4 m szerokości. Znów Paprock będzie miał wymówkę żeby nie zrobić? Cytuj
leski66 Napisano 15 Październik 2018 Napisano 15 Październik 2018 25 minut temu, adam1501 napisał: mogą mieć 4 m szerokości Raczej większość z Nas będzie miała problem Cytuj
Mecher Napisano 15 Październik 2018 Napisano 15 Październik 2018 1 godzinę temu, adam1501 napisał: No może być problem ze specjalnymi SZ, które mogą mieć 4 m szerokości. Znów Paprock będzie miał wymówkę żeby nie zrobić? Dostanie mobilną stację, to bedzie robił Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.