Skocz do zawartości

Wynik badznia Negatywny a informacja w CEPiK


junek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli dostał wynik ,,N'' na badaniu, powinna być  informacja w Cepik-u chyba że, był na innej stacji i ma już badanie techniczne, też idzie to sprawdzić, jak się chce kolego.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@benoo

Cytat

miałem pojazd na ustaleniu danych na wniosek starosty ustalic mase własna 

 

po to miał na takim badaniu pojazd, żeby ustalić brakujące parametry, zrobił to, dlaczego więc miał dostać :

 

38 minut temu, jarek1 napisał:

Jeżeli dostał wynik ,,N'' na badaniu

 

to kto miał N dostać i za co, starosta bo nie wpisał i wysłał na dodatkowe, czy @benoo bo zrobił badanie?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cezary napisał:

 

to kto miał N dostać i za co, starosta bo nie wpisał i wysłał na dodatkowe, czy @benoo bo zrobił badanie?

 

 

Są dwa różne problemy w jednym temacie, przedstawione przez dwóch ludzi i ty je pomieszałeś w swoim poście.

N-ka tyczy się tytułowego problemu. Natomiast @benoo dopisał się z swoim i wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, benoo napisał:

rodzaj paliwa przerzuciło mi z cepiku

Wejdź w pomylone badanie i zmień na właściwy rodzaj paliwa. Jeśli był błąd w Cepik to zastosuj usterkę drobną. Wydrukuj poprawione zaświadczenie i sam zawieź do WK.  Podstawę korekty oczywistej omyłki znajdziesz w par 9 Dz.U 776.

Edytowane przez markes30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, benoo napisał:

jak błąd w dowodzie to i w cepie,cep ma takie same dane jak w dowodzie

Trochę późno ale idź w UD w obu przypadkach. "Nabroiłeś stary............"

Edytowane przez markes30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, benoo napisał:

póżniej się zorientowałem że jest bład w rodzaju paliwa

No i minim co wtedy powinieneś zrobić to wpisać na zaświadczeniu prawidłowy rodzaj paliwa i dać UD - teraz to napraw. (wersja najbardziej łagodna bo mógł być silnik wymieniony -to też powinieneś z klientem wyjaśnić)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, benoo napisał:

po rozkodowaniu vinu też jest diesel

Miałem taki przypadek, że klient  wymienił silnik z diesla na benzynę. Po roku ponownie zmienił silnik na diesla, bo benzynowy był poddany w międzyczasie ostrym modyfikacjom i wyzionął był ducha. Klient miał drugi(w sensie ten pierwszy, oryginalny) silnik cały czas w warsztacie, więc przed sprzedażą został ponownie wstawiony do pojazdu. I tu uwaga. W obu przypadkach klient zrobił ZK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów .dziś sytuacja przyjeżdża Pani na badanie i informuje że kupiła auto w kwietniu i zgubiła DR ,ale pamięta, że się już badanie skończyło i czy na KP wykonam jej badanie ?w CEPIK-u termin do 02.08.2018 ,na KP wykonałem jej  OBT, opłata, identyfikacja ,okazało się tablice dorobione ,luzy w zawieszeniu itp.po wydaniu zaświadczenia z wynikiem ,,N'' Pani do mnie ona wie, że tablice są dorobione bo policja jej 22.10.2018 r. DR zatrzymała myślała że przejdzie ,ręce mi opadły jak to usłyszałem ,a pokwitowanie Policji? w domu leży, koledzy dobra zmiana przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarek1 napisał:

koledzy dobra zmiana przepisów.

To przed zmianą przepisów przechodziło z dorobionymi tablicami? Czyli dobra zmiana przepisów.

 

1 godzinę temu, jarek1 napisał:

myślała że przejdzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego GRZEGORZU, nie chodziło mi, że przed zmianą przechodził przegląd, tylko chodzi o DR, który w obecnej chwili nie musisz go okazać na drodze,mało tego nie widzisz ty jako Diagnosta czy ma zatrzymany DR w CEPIK - u  przez Policję ,a uważam że dla mnie to jest ważne, chyba że dla ciebie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.