Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Polecane posty

Bogusław Maćkowski

Zaktualizowałem treść kroków w pierwszym poście zgodnie z poleceniem 😀

michal_k

Mógłbyś jeszcze zaktualizować zakres na zgodny z rozporządzeniem (0-10), nie mieszając w to badania okresowego.

• Lubię 1

Logen

Teoria teorią, wszystko ładnie. A jak to u was wygląda w praktyce ?? U mnie bez zmian. Nie widziałem jeszcze pokwitowania w którym w dolnym okienku Skierowany na dodatkowe badanie techniczne pisało coś o art. 81... Zawsze jest w powodzie zatrzymania art. 132 ust. 1 pkt 1 lit. a)... co jasno nie mówi czy ma to być tylko sprawdzenie usterek czy całe powypadkowe. Na dole gdzie powinno wyraźnie pisać czy jest to art 81 ust. 11 pkt 1 lit. a) lub b) zawsze pisze JW (jak wyżej)... jeszcze nie spotkałem się z zaświadczeniem które byłoby tak wypełnione jak w pierwszym poście, bez różnicy czy przed wirtualnymi zatrzymaniami czy teraz...

Mecher

aboz

@Logen w uwagach na drugiej stronie pokwitowania jest zapis, że jest ono jednocześnie skierowaniem na BT.

blakop

O ile jest wypełnione. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.