Skocz do zawartości

Bogusław Maćkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paprock napisał:

Forum to nie kicha-serial z lokowaniem produktów.

 

Tak to sobie możesz pisać na forum OSDS. To forum jest na serwerze producenta jednego z oprogramowań, a ten swego czasu nie życzył sobie, żeby nazwy innych producentów tutaj padały. Był czas, że była na to wręcz autocenzura. Tak więc jesteś w wielkim błędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja dalej nic nie widzę, nic nie mruga, nie pokazuje, mimo iż nawet okulary na nos założyłem. Przynajmniej do wczoraj takaż sytuacja była.

Może kiedyś tam, w okresie bliższym lub całkiem dalszym i ten program pokaże co nieco w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz wersję - u mnie 11.2.9.8031 - trzeba poczekać jak taki się pokaże to w oknie dokument - zatrzymany DR nr ..... i sobie to mruga aby przypadkiem tego nie zauważyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, widać informacje o zatrzymaniu elektronicznym. Niestety mam wrażenie, że program po aktualizacji zaczął "mulić" :// no chyba, że sprzęt już zbyt leciwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekaj na aktualizację do wersji jak podał IVVO.

Co ciekawe, aktualizacje miałem dziś rano, sprawdzam w rejestrze badanie z 13.08 na pokwitowaniu OKRD i po kliknięciu na Dane CEP (dane aktualne na moment ROZPOCZĘCIA badania technicznego...) widać info o zatrzymaniu. Czyli już wcześniej taką info program widział, a teraz widzimy i my?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przed chwilą aktualizację i nie widać info o zatrzymaniu.Natomiast przy nowym badaniu w jednym samochodzie wyświetliło na czerwono : STAN POJAZDU:

data początku obowiązywania stanu - na czarno i STAN/OPIS/: Zarejestrowany - archiwalny na czerwono.

Po wejściu w rejestr na pojazd z zabranym DR blokuje program i wyświetla błąd i nie można normalnie wyjść z programu.

Takiego czegoś do tej pory nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten błąd jest już od pewnego czasu - wyłącz to okno "przykryte" myszką klikając na X który tam wystaje i wszystko hula 

Inkedokno1_LI.jpg

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, zoro napisał:

Natomiast przy nowym badaniu w jednym samochodzie wyświetliło na czerwono : STAN POJAZDU:

data początku obowiązywania stanu - na czarno i STAN/OPIS/: Zarejestrowany - archiwalny na czerwono.

U mnie dzisiaj przy jednym samochodzie było to samo.

: Zarejestrowany - archiwalny na czerwono.

Czy ktoś mógł by wytłumaczyć o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam, chciałbym zapytać bardziej doświadczonych kolegów jak wygląda postępowanie Wasze w takiej sytuacji ?
Autko powypadkowe (bez ważnego okresowego) z pokwitowaniem, w programie świeci się na żółto, że zatrzymany dowód rejestracyjny.
I teraz pytanie do Was czy robicie powypadkowe, następnie klient jedzie na komisariat odblokować i dopiero na odblokowanym okresowe ? Czy powypadkowe i na zatrzymanym wirtualnie dokumencie (który został przedstawiony fizycznie) robicie okresowe z ustaleniem terminu następnego badania ? Jak wygląda sprawa robienia okresowego na zatrzymanym wirtualnie dowodzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Babej napisał:

Jak wygląda sprawa robienia okresowego na zatrzymanym wirtualnie dowodzie ?

 

Nie ma przeszkód do wykonania badania okresowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.