Skocz do zawartości

Zdjęcia zamiast nagrań, więcej danych do rewizji. Stacje kontroli pojazdów czekają zmiany


kurant2000

Rekomendowane odpowiedzi

już mniemałem, że będę musiał robić sobie "selfie" z każdym pojazdem 

Cytat

Raport NIK wskazywał, że często przeglądów samochodów dokonują osoby nie posiadające odpowiednich kwalifikacji

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem " Ktoś " w tym cytacie pomieszał kwalifikacje z kompetencjami ( chociaż jak ma dowody to " mogę się mylić " ...........:silent: ).

Kwalifikacje : to efekty uczenia się, które są udokumentowane np. poprzez dyplom z tytułem stopnia naukowego czy zdobyte w czasie szkolenia umiejętności.

Kompetencje : to zdolność przyswajania wiedzy i poprawnego jej wykorzystania, doświadczenie zawodowe, radzenie sobie w odpowiednich sytuacjach, a także umiejętności poznawcze, fizyczne itd.

 

Edytowane przez leski66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wprowadzenie rewolucji w badaniach technicznych wchodzi w ostatnią fazę. Połowa diagnostów straci pracę i połowa SKP zostanie zamknięta (TDT lub ekonomia). Teraz pytają społeczeństwo co o tym myśli. Komentarze są miażdżące ale jakaś siła pcha ten wózek pod górę. Termin po wyborach też nie jest przypadkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, markes30 napisał:

Termin po wyborach też nie jest przypadkowy.

Przecież nieraz wspominałem, że sondują poparcie wyborców. Chociaż przy tym wyniku jaki osiągnęli, dziwię się, że idą dalej z tym projektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakiś czas temu czytałem że auta z grupy VW które nie stawiły się do serwisu nie będą przechodzić badań technicznych ze względu na spaliny.

Więc chyba nie ma co bić piany po dziennikarskich niusach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomek D napisał:

nie będą przechodzić badań technicznych ze względu na spaliny.

 

1 minutę temu, Tomek D napisał:

Więc chyba nie ma co bić piany po dziennikarskich niusach

 

a ten news dotyczący VW to zaczerpnięty z? I jakim nieuradzeniem, którym jest wyposażona SKP stwierdzisz fakt z pierwszego cytatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, markes30 napisał:

Teraz pytają społeczeństwo co o tym myśli.

 

Przeciętnego Kowalskiego nie interesuje czy diagnosta straci pracę albo czy stacja zostanie zamknięta. Interesuje go tylko żeby badanie nie było droższe, a najlepiej żeby staniało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie se robić selfie z pojazdami - zjefajnie?

I na Facebook 

Wyeliminujemy " historie pojazdów" Każda SKP zrobi sobie profil i właściciel będzie wiedział że jego pojazd był na badaniu

Jeśli udostępni dane do swojego profilu to fotkę tam się pośle - wyeliminujemy złomy - bo to wstyd jeździć takim trupem

Dla jednych to będzie powód do dumy a inni będą chcieli im dorównać - proste logiczne i bez nakładowe 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.