Skocz do zawartości

Inne czynności/nabicie tabliczki


alex

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, kuba19787 napisał:

dodam że WK umywa ręce składa na diagnoste

 

18 minut temu, kuba19787 napisał:

co otym myślicie 

Ładnie ze strony WK,że na diagnostę złożył umyte ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Grzegorz Łódź napisał:

Nie prościej było zacząć od tablic rejestracyjnych i naklejki na przedniej szybie

tablice zmienił taki był bystry klient, a naklejek jeszcze w tedy nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kurant2000 napisał:

tablice zmienił taki był bystry klient

No ale DR miałeś w ręku.To w DR też zmienił NR? Bo nie sądzę żeby chciał żebyś się wpisał drugi raz do P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cezary napisał:

p.s. @Mecher, przepraszam bardzo, Ty będziesz wiedział za co. :icon_mrgreen:

Nie mam pojęcia o czym piszesz. Obyś nie przepraszał na zaś (zaocznie), bo zacznę się zastanawiać jaki numer chcesz wywinąć :icon_mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Grzegorz Łódź napisał:

No ale DR miałeś w ręku.To w DR też zmienił NR? Bo nie sądzę żeby chciał żebyś się wpisał drugi raz do P.

oczywiście , że miałem dowód w ręku, ale ten z badania N a klient zmienił też tablice jak pisałem , podstawił auto z innymi tablicami i DR zgadza się z tablicami na aucie natomiast nr VIN już nie , bo to nie te auto , jak bym nie sprawdził VIN to bym już poległ. Zawsze należy sprawdzać numery bez wyjątków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kurant2000 napisał:

a naklejek jeszcze w tedy nie było 

A policja już wtedy była ?

13 godzin temu, kurant2000 napisał:

tablice zmienił taki był bystry klient

Nie klient tylko oszust ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mecher napisał:

Nie mam pojęcia o czym piszesz.

e tam, nie masz, skromność przemawia, o błyskotliwości nie będę rozwijał, żeby nie być posądzony o zbytnie słodzenie :biggrin:, ale dla mniej wtajemniczonych rzeknę, odpisałem "kubusiowi" a sam prosiłem o niewywoływanie wilka z lasu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
32 minuty temu, Rafi90 napisał:

Nie ma numeru, nieczytelny nie podchodze do badania. Myślę że to najrozsądniejsze.

Raczej to nie rozsądne. Wykonujesz badanie i wpisujesz zgodnie z tabelką usterki a resztą niech martwi sie klient. Klientów sie nie wybiera wszystkich trzeba traktować jednakowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechał klient Skodą Citigo na badanie pokolizyjne i przywiózł piękną tabliczkę identyfikacyjną, bo poprzednia była uszkodzona. Przy mnie ją nalepił na lewym środkowym słupku wraz z tabliczką ciśnień w kołach. Obydwie tabliczki dostał w serwisie Skody w Dobroniu za jedyne 25 zł. Do VW podobno kosztuje 75zł. Czy warto jest klepać zastępcze?:wink:  No może do przyczep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdym ASO w łatwy sposób i za niewielką cenę można zamówić TZ. Najprościej jest w grupie PSA, bo tam to wydatek kilku PLN i w ciągu tygodnia ma się TZ. W Renualt czas oczekiwania wynosi znacznie dłużej bo nawet 2 miesiące. W Mercedesie TZ ponoć są bardzo drogie bo kosztują ponad 200 PLN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, danielg539 napisał:

W Mercedesie TZ ponoć są bardzo drogie bo kosztują ponad 200 PLN.

Nawet więcej i nie dają zamówionej tabliczki do ręki (przynajmniej w ciężarówkach, sprawdzone na Actrosie). Serwis autoryzowany zamawia tabliczkę i zaprasza na jej umieszczenie na pojeździe.

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie neguję, opisuję fakt.

Moim zdaniem też jest to prawidłowe podejście do tematu. Serwis może zweryfikować numer VIN na ramie i upewnić się, że tabliczkę dostaje to auto, które powinno ją dostać.

  • Piwo 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.