Skocz do zawartości

Dyscypliny letnie i zimowe ale zawsze sportowe > :)


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

A Piątek znów bramkę strzelił na 1:0 (est 2:0), ma jeszcze 34 min, chyba że znów (skoro mecz juz wygrany jak z Atalantą) trener go zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cisza tu jak makiem zasiał, no to ja się wyrwę przed szereg,  rozumiem, zbieracie siły na dzień jutrzejszy i słusznie, jutro złoto ?, tak mniemam, Niemcy się już wypstrykali dzisiaj, a my mamy tajną broń, która za(HULA) niczym pocisk.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole, czeska komedia ...

A teraz jak już się skończyło, to brak słów na to co się stało :viva:

Z 21 na pierwsze i z 18 na 2 miejsce. A z pierwszego na 14-te ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, cezary napisał:

niemniej zwycięzców się nie sądzi. :viva:

A i kupon do przodu:hooray:

A tak na marginesie obstawia ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

no i sezon rywalizacji drużynowej skończyli jak prawdziwi mężczyźni wygrywając dzisiejszy konkurs i zarazem Puchar Narodów, brawo SKOCZKOWIE.:viva:

Edytowane przez cezary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

po horrorze VIVE KIELCE w  Final  Four piłkarzy ręcznych, milionerzy z Paryża pokonani :viva:, niemniej mało brakowało żebym :faint:, pikawa jeszcze mi kołacze jak oszalała, ukłony Panowie Piłkarze Ręczni :pwned:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Godzinę temu, cezary napisał:

uffffffff, 3 punkty "som"

Nom... udało się.... Grupa śmierci z Izraelem, Macedonią, Słowenią i Austrią nie jest łatwa...:faint::D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

wielu forumowiczów przyznało się, że krew w Nich kibicowska, ale jak podrzucę temat tu, to cisza jak makiem zasiał, toć albo nie czytacie, albo nie ma zainteresowania, albo .....:silent:

wrzucę hasło Stysiak - serwis show. kumacie ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o niczym nie zapomniał, co mam se pisać sam ze sobą ?, wystarczy, że już gadam sam ze sobą, ale z wiekiem tak się robi, do ryb gadam a one głosu nie wydają i nawet nie biorą, do grzybów gadam, to robaki w nich odpowiadają, do pryncypała gadam, może podwyżka jaka, jak grochem o ścianę, do klienta gadam, dzisiaj N, a on tylko 8/, no czasami to i pewnie to ma mi ochotę zrobić:shoot:, no i wyszło, że znowu sam do siebie, ale za to jutro pogwarzymy jak żeśmy to Słowenię ograli :icon_wink:, albo pomilczymy bo.... :cry:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszykówki przyznam nie śledzę(ale cieszy mnie że ruskich pogonili).Ale siatkę oraz nogę to i owszem. Więc pytanie,jaki wynik dziś obstawiacie? Może jakiś mały  zakladzik o piwko? Ja ostrożnie na 1:0 (bo nie wiem czy już z wakacji wrócili:)) oczywiście dla nas. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego wyniku chyba kur..nikt ale to nikt!nawet wróżbita Maciej się nie spodziewał :nausea::razz2: Jednak nasi ciągle na wakacjach  są,oby do następnego meczu wrócili bo o tym dziś lepiej kur... zapomnieć.

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, yogi1984 napisał:

Tego wyniku chyba kur..nikt ale to nikt!

Otóż to , nawet piłkarze w swoich czerepach zakodowany mieli inny wynik i ...., ściana!. Właściwe nastawienie mentalne po już pół sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.