Skocz do zawartości

Dyscypliny letnie i zimowe ale zawsze sportowe > :)


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

Wynik jak wynik......., czasami " zimny prysznic " potrzebny ! Nie ma co się rozczulać, trza wyciągnąć wnioski i do przodu . :wink: Myślę, że z Austriakami " trochę " lepiej ( będziemy ) przygotowani. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatkarki.JPG.f9b8afc10e4b3743082f6003a0b8fa48.JPG

:ok:piwo:ok

Cytat

Mistrzostwa Europy siatkarek: mecz o marzenia, finał trzeba będzie wyszarpać

 

https://sport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-europy-siatkarek/eurovolley-kobiet-2019-polska-turcja-o-final-me-siatkarek/9t2s4pq

 

 

-------------------------------------------

Trzeci set do ( 14 - stu ) :ok  + czwarty set do ( 12- stu ) :oops: a później ........ :ok 

------------------------------------

8/

------------------------

8/

---------------

Bez względu na wszystko wielkie brawa dla dziewczyn :wink:!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie szkoda zaprzepaszczonej szansy w połowie 4 seta 8/. Tie - break był do osiągnięcia, a tam mogło być różnie...... :smile:

Także jutro : ( 3-majcie kciuki ):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdziwy obraz umiejętności to set 3, pozostałe to przewaga psychiki, niestety składowe dały co dały, ale jeszcze przyjdzie czas nowych (obecnych) złotek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten weekend nie był dla naszych sportowców najlepszy. 

Dziewczyny nie dały rady Włoszkom. Czy to zmęczenie,  czy psychika?  Nie umiem ocenić. 

Finał ciekawy.  Jak na razie Serbia lepsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Olga napisał:

Ten weekend nie był dla naszych sportowców najlepszy. 

Oj nie był. :oops:

Mam pytanie: czy dzisiaj 8/ : Trza będzie się " znieczulić " przed, w trakcie, po meczu......... ( żeby dożyć jutrzejszego dnia " bez zawału serca " ) ? :-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wynik jest już wiadomy. Jeden z piłkarzy po piątkowym meczy powiedział, że w poniedziałek będzie jeszcze trudniejszy mecz. No to chyba wiadomo jaki będzie wynik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pracy obstawiłem 8/  :

 

Polska  ( 1 )                  :            Austria ( 3 )

       ;(                                                 :evil::evil::evil:    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że emocje zaczną się dopiero w ćwierćfinale, a te prawdziwe w półfinale  :oops:, ale swoją grupę opuścić " mieliśmy w cuglach " a tu z Estonią ( małe kłopoty ) :wink:

--------------------------------

Gra przeciętna, ale to " rozpoczęcie turnieju " 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Olga napisał:

Dobrze,  że zwycięstwem weszli w tą imprezę.

Tak " po prawdzie " o wynik byłem spokojny, ale........ :-) Myślę, że z naszej grupy to Holandia (15.09.2019 ) może " zawalczyć " :wink: - chyba z ryb uda mi się wrócić :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Czechy trzeba przyznać, że " nasz  walec "- ( czyli drużyna ) zdemolowała totalnie przeciwnika, mam nadzieję , że nie ( jednorazowo ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś to raczej był  spacerek :-)  

 

 

W dniu 14.09.2019 o 11:15, Mecher napisał:

Na początku myślałem, ze to wpis o koszykarzach (ale mecz się przecież kończy już), gdyby nie dopisek o wejściu zwycięstwem :)

Przyznam szczerze, że o tym meczu zupełnie zapomniałam.  Zresztą koszykówka nigdy mnie jakoś nie kręciła. :-P  Może dlatego,  że w szkole mało w nią graliśmy. Owszem,  dwutakt i rzuty do kosza na wuefie się zaliczyło,  ale zawsze wolałam pograć w ręczną albo w siatkówkę :-)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Olga napisał:

(...) to raczej był  spacerek

I tak powinno być ! W końcu jesteśmy mistrzami świata w tej dyscyplinie sportowej.:-)

Myślę, że w dzisiejszym meczu z Czarnogórą ciężko upatrywać się poważnego zagrożenia z ich strony - ( znowu przejedziemy walcem ) :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2019 o 08:20, leski66 napisał:

Myślę, że w dzisiejszym meczu

 

W dniu 16.09.2019 o 22:49, Olga napisał:

(...) raczej (...)  spacerek

Jak Wy myślicie ? :wink:

----------------------------------

Czyli w sobotę z Hiszpanami starcie :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.