Skocz do zawartości

Dyscypliny letnie i zimowe ale zawsze sportowe > :)


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny pseudo mecz minął bez historii, pewnie podobnie będzie w dwu następnych, pierwsze zderzenie (najprawdopodobniej) ze światem wielkiej siatkówki nastąpi w półfinale i obym był złym prorokiem, może być do tyłu po tej serii śpiących "szparingów", które tylko mogły rozkojarzyć Naszych, ale to już jednak 1/2 finału, czyli walka o medale, a medal to medal, oby tylko nie to miejsce tak nielubiane przez sportowców. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, ( Biało Czerwoni )  zagrali dzisiaj imponująco ! :ok Brawo. 

Hiszpania bezradna. :silent:

Jak dla mnie : Polska jest więcej niż mistrzem świata. :wink:

-----------------------------------

Czekam na Rosję " jako rywala ", bo na razie,  jak widać to sparingi.:zzz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu udowodnili swoją siłę. 3:0  Widać było respekt w oczach Niemców. 

Cała drużyna z trenerem przedstawia sobą mistrzostwo.

 

Mecher - właśnie ?

Edytowane przez zbitur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mecher napisał:

Może jednak na Słowenię ?

Tak, tak. ( Ciekawe skąd wiedział ?, chodzi mi o ile € jest bogatszy, bo Rosja w tym meczu była faworytem :silent: ).

Czyli hitowego starcia z Polakami nie będzie ( szkoda ) :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emocje były duże. Smutek jeszcze większy.  Taki jest sport. Kto nie był nigdy sportowcem tego zwyczajnie  nie zrozumie i będzie tylko krytykował.  

Mamy jeszcze jeden mecz do zagrania i takie jest teraz  dla chłopaków zadanie do wykonania.  

Edytowane przez Olga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słabo? no słabo, może zimny prysznic był potrzebny, na horyzoncie olimpiada, więc otrzeźwienie może przynieść pozytywny skutek, i przyniesie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, cezary napisał:

i przyniesie

:ok

Musimy otrząsnąć się po tej porażce i ( powalczyć/zawalczyć ) o " brąz ".......:wink:

Myślę, że jest to, do zrealizowania " czyli w naszym zasięgu ". :wink: ( już od dzisiaj 3-mam kciuki ).

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zawsze pełen optymizmu do siatkówki, niestety się nie udało, ale mam nadzieję i mocno w to wierzę że w meczu o 3 miejsce wygrają i zdobędą brąz... Będzie dobrze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ zmowa milczenia nastała, czyżby magiel jaki Serbowie zrobili żabojadom tak Was onieśmieliła ? kibicowałem Serbom za to, jak "francuziki"  wyrażali się o Leonie i polskiej siatkówce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo mamy brąz.   :piwo(  pierwszy medal Polaków na mistrzostwach Starego Kontynentu od ośmiu lat ). :wink:

siata.JPG.61ca49c2795a4c01c3d3cfd80bfc7a23.JPG

 

Dotrzymane w 100%. Git, git, git..................git .:viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porażka ze Słowenią bolała, ale los tak zarządził, żebyśmy jednak spotkali żabojadów w ich świątyni, hali Bercy, i się stało, powtórzę, za to jak kłapali na Leona, należało im się kolejne lanie po el. olimpijskich, nie ma złota, jest brąz, ale z dodatkiem, ubitymi fracuzikami, którzy nawet nie potrafili zachować  minimum klasy i wyszli przed dekoracją, ale czego można oczekiwać od .......

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

po przeczytaniu komentarzy francuskich gazet i wypowiedzi grajków francuskich jeszcze bardziej się cieszę, że dostali cięgi, na el. olimpijskich był płacz, że Leon, że terminarz ustawiony pod Polaków (gospodarze turnieju), teraz znowu płaczki narzekają, że nie odpoczęli bo terminarz nie taki (a Paryż jakby nie patrzeć to we Francji i nigdzie nie trzeba było jeździć), że Nasi grali dzień wcześniej, ale, że podróżowali po całej Europie to już nieistotne, przecież podróże to istny relaks. :evil:, żabojady bez honoru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Inteligentne, Szybkie, Piękne i do tego jeszcze same Dziewczyny, sztafeta 4 x 400 w MŚ srebrna, ale w konkurencji Pań to bezapelacyjnie pierwsze :hooray:

Marcin Lewandowski naprawdę Mistrz taktyki, prawdziwy Lis Pustyni :hooray:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.