Robert27 Napisano 17 Listopad 2018 Napisano 17 Listopad 2018 Witam potrzebuje rok produkcji Mana oraz masy przyczep jest to model LE20.280 6X2 NR VIN WMAL86ZZX6Y169305 w niemieckim DR masy przyczep 0.1 3500kg 0.2 1500kg ,DMC 20600, DMCZ F.3 33000kg Cytuj
blakop Napisano 17 Listopad 2018 Napisano 17 Listopad 2018 W kwestii przyczepy - co pokazuje/pokazują TZ? Cytuj
Paprock Napisano 17 Listopad 2018 Napisano 17 Listopad 2018 MANY i ich zdolności co do przyczep były z kilka razy przerabiane. Oto pierwszy z brzegu link, a w środku wątku pozostałe: https://forum.norcom.pl/index.php?/topic/9547-hak-w-man-12240/&do=findComment&comment=173680 Cytuj
michal_k Napisano 17 Listopad 2018 Napisano 17 Listopad 2018 5 godzin temu, Robert27 napisał: w niemieckim DR masy przyczep 0.1 3500kg Zobacz czy nie ma podniesionej masy w uwagach. Cytuj
Jacdiag Napisano 18 Listopad 2018 Napisano 18 Listopad 2018 A jaki ma zaczep i czy są złącza do pneumatyki hamulców jeżeli kulowy to więcej nie będzie Cytuj Wszystkie drogi prowadzą do . . . ... trumny
blakop Napisano 18 Listopad 2018 Napisano 18 Listopad 2018 To skąd takie wysokie F3 w DR? Problemem może być to, na jakim etapie dostał pakiet "R". Bo z tego wychodzi, że prawdopodobnie dopiero na etapie II albo jeszcze później w wyniku zmian konstrukcyjnych. No ale to ustalimy jak autor nieco więcej opisze sytuację - czyli co dokładnie jest na TZ i czy wszystko czasami nie jest szczegółowo opisane w uwagach DR. Cytuj
Robert27 Napisano 18 Listopad 2018 Autor Napisano 18 Listopad 2018 Na TZ jest F.1 F.2 20600 a F.3 33000kg zaczep standardowy gorny zaczep "z bolcem" Rockinger oraz pneumatyka i elektryka wszystko jest nie mam tłumaczenia jeszcze jest coś napisane ze przyczepa centralno osiowa 13000kg . Cytuj
blakop Napisano 18 Listopad 2018 Napisano 18 Listopad 2018 No to tyle będzie pewnie tej przyczepy - 13 ton. Cytuj
Robert27 Napisano 18 Listopad 2018 Autor Napisano 18 Listopad 2018 Poczekamy na tłumaczenia może jutro będą. Cytuj
Robert27 Napisano 21 Listopad 2018 Autor Napisano 21 Listopad 2018 Mam już tłumaczenia Dopuszczalna masa przyczepy z układem hamulcowym typu ciagłego 19800kg , dopuszczalna masa przyczapy z dyszlem sztywnym/osią centralną 13000kg z ukladem hamulcowym pneumatycznym. Tak jest przetłumaczone Cytuj
blakop Napisano 21 Listopad 2018 Napisano 21 Listopad 2018 Podejrzewam, że źle to przetłumaczono, no ale... Ty przypominam musisz określić MMC - nie DMC Cytuj
danielg539 Napisano 22 Listopad 2018 Napisano 22 Listopad 2018 22 godziny temu, blakop napisał: Podejrzewam, że źle to przetłumaczono, Pojęcia o terminologii technicznej to ten tłumacz za bardzo nie miał. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.