metor9 Napisano 30 Listopad 2018 Napisano 30 Listopad 2018 Witam , mam takie pytanie co do pobierania opłaty 1zł za cepik. Kiedy jej nie pobieramy , wykładowca mówił ze przy badaniu haka + mówił o innych ale kontakt sie z nim urwał nie mam jak dopytać . W FAG czytam ze tylko przy badaniu pojazdów resortowych oprócz straży . Jak to z tym jest , wiem że może dla innych błache pytanie ale mam namieszanie w głowie teraz .
Rekomendowane odpowiedzi